بررسی تخصصی

AT&T اکنون از موقعیت مکانی GPS دستگاه برای مسیریابی تماس 911 استفاده می کند

AT&T امروز از راه اندازی یک سیستم مسیریابی مبتنی بر مکان جدید برای تماس های اضطراری در ایالات متحده خبر داد، با سیستمی که برای انتقال تماس های بی سیم 911 به مراکز تماس مناسب 911 بر اساس موقعیت مکانی GPS دستگاه طراحی شده است.

AT&T اکنون از موقعیت مکانی GPS دستگاه برای مسیریابی تماس 911 استفاده می کند
به گفته AT&T، این اولین ابتکار مسیریابی مبتنی بر مکان در سراسر کشور است که با مشارکت Intrado راه اندازی شده است. AT&T می گوید که ویژگی “موقعیت یابی قبل از مسیر” به AT&T این امکان را می دهد تا تشخیص دهد که تماس 911 از 50 متری محل دستگاه از کجا می آید.

مسیریابی مبتنی بر GPS پیشرفتی نسبت به مسیریابی تماس قبلی 911 است که بر موقعیت دکل‌های سلولی متکی بود، که می‌تواند تا شعاع 10 مایلی را پوشش دهد و در نتیجه زمان‌های واکنش اضطراری کندتر می‌شود. با تماس‌هایی که به مراکز تماس 911 ارسال می‌شوند، اولین پاسخ‌دهندگان می‌توانند سریع‌تر به مکان صحیح برسند.

AT&T راه را برای ایجاد جوامع ایمن‌تر هموار می‌کند و تنها حاملی است که دقیق‌ترین راه‌حل را برای کاهش انتقال تماس‌های بی‌سیم 9-1-1 فراتر از آنچه FCC امروزه به اپراتورها نیاز دارد، ارائه می‌کند. این امر به ویژه در مواقع اضطراری که زندگی در خط است بسیار مهم است.

AT&T راه‌اندازی سیستم مسیریابی مبتنی بر GPS را آغاز کرده است و در آلاسکا، کلرادو، هاوایی، آیداهو، مونتانا، اورگان، واشنگتن، وایومینگ، کانزاس، ایلینوی، آیووا، مینه‌سوتا، داکوتای شمالی، میسوری، نبراسکا، داکوتای جنوبی فعال است. و گوام طی چند هفته آینده به مناطق دیگری خواهد آمد و قرار است تا پایان ماه ژوئن عرضه در سراسر کشور تکمیل شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا