بررسی تخصصی

T-Mobile به عنوان “بهترین” شبکه تلفن همراه ایالات متحده در رقابت اپراتور 2022 انتخاب شد

با توجه به اینکه T-Mobile بهترین اپراتور در ایالات متحده است که سرعت و قابلیت اطمینان را در نظر می گیرد. PCMagمقایسه سالانه شبکه تلفن همراه که نتایج آن امروز منتشر شد.

نتایج اپراتور تلفن همراه pcmag
PCMag برای آزمایش سرعت اتصال AT&T، T-Mobile و Verizon، بیش از 10000 مایل را در 30 شهر رانندگی کرد. در گذشته، این مطالعه بر روی سریع ترین اتصالات متمرکز بود، اما امسال، PCMag به دنبال بهترین شبکه کلی بود. T-Mobile در 18 شهر از 30 شهر برنده شد، در حالی که Verizon در هشت شهر و AT&T در چهار شهر برنده شدند.

از نظر سرعت خالص، T-Mobile در 19 شهر، Verizon در 9 شهر، و AT&T و دو شهر برنده شدند و Verizon بالاترین سرعت دانلود را با 3891Mb/s کسب کرد. T-Mobile با 264.4 مگابیت بر ثانیه بهترین میانگین سرعت دانلود را در تمام تست ها داشت که از میانگین سرعت 156.8 مگابیت بر ثانیه ورایزون و متوسط ​​سرعت 79 مگابیت بر ثانیه AT&T پیشی گرفت. T-Mobile همچنین سرعت آپلود متوسطی داشت که بالاتر از Verizon و AT&T بود.

T-Mobile خدمات خود را در مناطق روستایی بهبود بخشیده است، اگرچه هنوز مناطق مرده داده در خارج از شمال شرق روستایی بیشتر از Verizon و AT&T بود. T-Mobile بهترین پوشش 5G را به دلیل خرید Sprint خود داشت، که با طیف باند میانی عرضه شد، اما AT&T و Verizon ممکن است در مقطعی در آینده به این شبکه برسند.

PCMag در حال آزمایش سرعت 5G بود، بنابراین سریعترین اتصالات به یک گوشی هوشمند 5G نیاز دارد. آزمایش نشان می دهد که در T-Mobile و Verizon، شکاف رو به رشدی بین سرعت 4G و سرعت 5G وجود دارد. Verizon و T-Mobile به لطف گسترش شبکه های 5G میان باند “به طور چشمگیری سرعت سراسری را افزایش داده اند”، اما سرعت AT&T کاهش یافته است.

تمام تست‌ها با Samsung Galaxy S22+ انجام شد، دستگاهی که “بهترین عملکرد شبکه” را در آن داشت PCMagتست امتیازها با محاسبه سرعت 60 درصد امتیاز و قابلیت اطمینان 40 درصد وزن شدند. موفقیت تماس، موفقیت داده ها، سرعت دانلود، سرعت آپلود و تأخیر همه در نظر گرفته شد.

PCMagنتایج کامل را می توان در وب سایت آن برای کسانی که علاقه مند به تجزیه و تحلیل عمیق تر امتیازات به دست آمده توسط AT&T، Verizon، و T-Mobile هستند، مطالعه کرد. این سایت همچنین دارای اطلاعات دقیق بر اساس منطقه و هر شهری است که بازدید شده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا