بررسی تخصصی

بهترین تخفیف‌های هفته اپل: خرید با قیمت‌های پایین همیشه در Apple TV 4K و Apple Watch Series 7

ما امروز بهترین معاملات هفته را جمع‌بندی می‌کنیم، از جمله قیمت‌های پایین همیشه که هنوز برای Apple TV 4K و Apple Watch Series 7 قابل دستیابی هستند، همراه با کاهش‌های شدید روی AirPods و AirTag.

بهترین تخفیف‌های هفته اپل: خرید با قیمت‌های پایین همیشه در Apple TV 4K و Apple Watch Series 7توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خرید می‌کنید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

Apple TV 4K

اپل تی وی صورتی 2

 • چه معامله است؟ ۲۹ دلار از Apple TV 4K تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را تهیه کنم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

یکی از اولین معاملات قابل توجه هفته مربوط به Apple TV 4K با ظرفیت 32 گیگابایت بود که کاهش یافت. 149.99 دلار در آمازون، از 179.00 دلار کاهش یافته است. این یک قیمت کم سابقه در این مدل از Apple TV 4K است و دستگاه 64 گیگابایتی نیز شاهد تخفیف کم سابقه ای است. 169.99 دلار.

AirPods

ایرپاد صورتی 2

 • چه معامله است؟ تا 99 دلار از AirPods تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را تهیه کنم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

همانطور که در چند هفته گذشته شاهد بودیم، خط ایرپادهای اپل همچنان با قیمت های پایین در آمازون باقی مانده است. می توانید AirPods 2 را برای آن تهیه کنید 99.99 دلار (29 دلار تخفیف)، AirPods 3 برای 149.99 دلار (29 دلار تخفیف)، AirPods Pro برای 179.99 دلار (69 دلار تخفیف) و AirPods Max برای 449.99 دلار (99 دلار تخفیف). اینها همه از بهترین قیمت هایی هستند که تا کنون در سال 2022 دیده ایم.

ساعت های اپل

اپل ساعت صورتی

 • چه معامله است؟ تا 119 دلار تخفیف اپل واچ بگیرید
 • کجا می توانم آن را تهیه کنم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

این هفته شاهد مجموعه‌ای از تخفیف‌های عالی در خانواده اپل واچ بودیم، از جمله پایین‌ترین قیمت‌ها در اپل واچ سری 7 و اپل واچ SE. مدل سابق شاهد شروع قیمت ها بود 329.00 دلار برای دستگاه جی‌پی‌اس 41 میلی‌متری، و تا 70 دلار تخفیف در آمازون خواهد داشت.

همچنین یک تخفیف بسیار کم در ساعت 45 میلی‌متری اپل واچ سری 7 وجود دارد که برای 410.00 دلار، از 529.00 دلار کاهش یافته است. این تخفیف 119 دلاری بهترین معامله ای است که در هر مدل Cellular Series 7 دیده ایم و اکنون هم در فروش است.

AirTag و MagSafe

باتری Magsafe صورتی 2

 • چه معامله است؟ تا 19 دلار از لوازم جانبی AirTag و MagSafe اپل تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را تهیه کنم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

AirTag 4-Pack اپل کاهش یافت 89.00 دلار این هفته در آمازون، از 99.00 دلار کاهش یافته است. همراه با آن فروش، شاهد تخفیف هایی برای بسته باتری MagSafe بودیم 79.99 دلار (19 دلار تخفیف) و شارژر MagSafe در 34.00 دلار (5 دلار تخفیف).

Flexibits Premium

صورتی flexibits

 • چه معامله است؟ 75٪ تخفیف در سال اول خود از Flexibits Premium بگیرید
 • کجا می توانم آن را تهیه کنم؟ Flexibits
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

در آخرین معامله انحصاری خود، با Flexibits همکاری کردیم تا به خوانندگان خود پیشنهاد دهیم 75 درصد تخفیف در سال اول Flexibits Premium، که شامل دسترسی به Fantastic و Cardhop است. این معامله را می توان با کلیک بر روی عنوان در وب سایت Flexibits به دست آورد تا 75 درصد از خرید بعدی خود را بازخرید کند.

باید یک حساب Flexibits ایجاد کنید و یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه Flexibits Premium را برای طرح فردی یا خانوادگی شروع کنید و 75 درصد تخفیف برای هر یک از گزینه‌ها اعمال خواهد شد. Fantasical یک برنامه تقویم است که می تواند بین برنامه های Mac، iPad و iPhone همگام شود. به طور مشابه، Cardhop می‌تواند بین دستگاه‌های اپل همگام‌سازی شود و پلتفرم مدیریت تماس عمیق‌تری را فراهم می‌کند.

برای اطلاع از آخرین معاملات و تخفیف‌هایی که در هفته گذشته دنبال کرده‌ایم، به خلاصه معاملات کامل ما مراجعه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا