بررسی تخصصی

بهترین معاملات هفته اپل: صرفه جویی در Apple TV 4K، iPod Touch Closeouts، و iMac

این هفته شاهد یک قیمت کم سابقه و نادر در Apple TV 4K بودیم، و در این مقاله ما این نشانه گذاری و موارد دیگر را خلاصه می کنیم که همه آنها هنوز برای خرید در دسترس هستند.

Apple TV 4K (2021)

بهترین معاملات هفته اپل: صرفه جویی در Apple TV 4K، iPod Touch Closeouts، و iMacتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

 • چه معامله است؟ ۲۹ دلار از Apple TV 4K تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

آمازون قیمت Apple TV 4K 32 گیگابایتی را کاهش داد 149.99 دلار اوایل هفته، از 179.00 دلار. این بهترین قیمتی است که تا به حال در مورد این لوازم جانبی ردیابی کرده ایم، و همچنین می توانید کمی در هزینه مدل 64 گیگابایتی آن صرفه جویی کنید.

آی پاد لمسی

آی پاد تاچ آبی

 • چه معامله است؟ تا 9 دلار از آی پاد تاچ تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ والمارت
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

این یکی کمی مشکل است، زیرا اپل روز سه شنبه تولید آیپاد تاچ را متوقف کرد و تقریباً همه جا به سرعت در انبار آن تمام می شود زیرا در دسترس بودن به سرعت در حال تغییر است.

اپل و آمازون به فروش رسیده اند، در حالی که تعداد کمی از خرده فروشان دیگر هنوز رنگ های انتخابی را در دسترس دارند. به عنوان مثال، در زمان نگارش مقاله، Walmart دارای Space Grey و Pink با قیمت کمی تخفیف است. 189.99 دلار، از 199.00 دلار کاهش یافته است.

Target دارای رنگ آبی و خاکستری فضایی با قیمت معمولی 199.99 دلار در حال حاضر است، در حالی که برخی از فروشندگان دیگر قیمت سهام باقی مانده خود را به 220 دلار، 250 دلار یا حتی بیشتر نشان می دهند.

AirPods

ایرپاد 2 آبی

 • چه معامله است؟ تا 74 دلار از AirPods تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

تخفیف‌های کلاسیک ایرپاد و ایرپاد پرو این هفته بازگشتند و با ایرپاد 2 شروع شد. 99.99 دلار، از 129.00 دلار کاهش یافته است. AirPods Pro با MagSafe قیمت دارد 174.99 دلار، از 249.00 دلار کاهش یافته است. هر دوی این تخفیف‌ها بهترین قیمت‌هایی هستند که برای هر جفت ایرپاد تا کنون در سال 2022 دنبال کرده‌ایم.

M1 iMac

imac 3 آبی

 • چه معامله است؟ تا 199 دلار از iMac تخفیف بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

این هفته، سه معامله معتبر روی آی‌مک 24 اینچی به آمازون رسید و این مدل‌ها را تا 199 دلار کاهش داد. شروع قیمت ها از 1149.99 دلار برای مدل 7 هسته‌ای GPU/256 گیگابایت (149 دلار تخفیف)، سپس آن را افزایش دهید 1,349.00 دلار برای مدل 8 هسته‌ای GPU/256 گیگابایت (150 دلار تخفیف) و در نهایت به 1499.99 دلار برای مدل 8 هسته ای GPU/512 گیگابایت (199 دلار تخفیف).

هر یک از این معاملات قیمت پایینی را در M1 iMac ارائه می دهند، اما همه رنگ ها در فروش نیستند. خریداران همچنین باید توجه داشته باشند که مدل 8 هسته‌ای GPU/512GB تا زمانی که به صفحه پرداخت نرسیده و کوپنی به ارزش 150 دلار اعمال شود، قیمت فروش خود را منعکس نمی‌کند.

اگر در جستجوی تخفیف‌های بیشتر هستید، حتماً از خلاصه تخفیف‌های اپل بازدید کنید، جایی که بهترین معاملات هفته گذشته مربوط به اپل را مرور می‌کنیم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا