بررسی تخصصی

بهترین تخفیف های آیفون جمعه سیاه اولیه

ما ردیابی معاملات اولیه جمعه سیاه را برای محصولات اصلی اپل مانند AirPods آغاز کرده ایم و اکنون روی آیفون تمرکز کرده ایم. به طور خاص، در این راهنما بهترین معاملات جمعه سیاه اولیه را در آیفون 15، آیفون 15 پلاس، آیفون 15 پرو، آیفون 15 پرو مکس و موارد دیگر به اشتراک خواهیم گذاشت.

بهترین آیفون 2 اوایل جمعه سیاهتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

البته، این احتمال وجود دارد که با نزدیک شدن به جمعه سیاه، شاهد عرضه معاملات بهتر در آیفون باشیم. این ریسکی است که هر کسی هنگام خرید در طول تعطیلات باید متحمل شود، بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، بسیاری از معاملاتی که در زیر به اشتراک گذاشته شده اند، در حال حاضر بهترین قیمت هایی هستند که تا به حال دیده شده است. اطلاعات بیشتر در مورد این فروش را می توانید در سایت ما پیدا کنید خلاصه جمعه سیاه.

بهترین معاملات آیفون و لوازم جانبی

بهترین معاملات جمعه سیاه

AT&T

AT&T پیشنهاداتی را در سری جدید آیفون 15 اپل ارائه کرده است که از قیمت 1000 دلار برای آیفون 15 پرو یا آیفون 15 پرو مکس با خرید و فروش گوشی هوشمند واجد شرایط شروع می شود. همچنین باید گوشی هوشمند جدید را با قرارداد اقساط واجد شرایط خریداری کنید. اگر مدل هایی با ظرفیت ذخیره سازی کمتر انتخاب کنید، می توانید این آیفون های جدید را بدون هیچ هزینه ای تهیه کنید.

تعطیلات آیفون 15 رنگ

شما می توانید تا 830 دلار از آیفون 15 یا آیفون 15 پلاس نیز با همان شرایطی که دستگاه های پرو دارند، تخفیف دریافت کنید. هر دو پیشنهاد از طریق اعتبارات صورتحساب ماهانه تحویل داده می‌شوند که از سه قبض پس از تکمیل معامله آغاز می‌شود. در طول مدت قرارداد اقساط شما به مقدار مساوی اعمال خواهد شد.

برای پیشنهاد آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس، باید دستگاهی با ارزش 230 دلار یا بالاتر معامله کنید تا تخفیف کامل 1000 دلاری را دریافت کنید. شما تا 830 دلار اعتبار صورتحساب با ارزش مبادله 130 تا 229 دلار و حداکثر 350 دلار اعتبار صورتحساب با ارزش مبادله ای 35 تا 129 دلار دریافت خواهید کرد.

برای مدل‌های قدیمی‌تر آیفون، AT&T آیفون 14 128 گیگابایتی را با قیمت 10.99 دلار در ماه و بدون نیاز به خرید و فروش ارائه می‌کند. به طور مشابه، آیفون 14 پرو با قیمت 15 دلار در ماه بدون نیاز به معامله در دسترس است. برای این موارد، تنها چیزی که نیاز دارید این است که گوشی های هوشمند را با طرح اقساطی خریداری کنید و یک طرح نامحدود واجد شرایط را انتخاب کنید یا ارتقا دهید.

در نهایت، AT&T فرصتی برای دریافت 300 دلار تخفیف برای هر اپل واچ با خرید دو عدد ارائه می دهد. شما باید هر دو مدل اپل واچ را با طرح اقساطی بخرید، حداقل یک خط جدید اضافه کنید و هر دو ساعت را در طرح بی سیم خود فعال کنید، و سپس تا 300 دلار اعتبار صورت حساب در طول 36 ماه دریافت خواهید کرد.

Verizon

ورایزون برای هر کسی که علاقه مند به خرید آیفون 15 پرو جدید در این فصل است، پیشنهاد ویژه ای دارد. وقتی آیفون 15 پرو 128 گیگابایتی را با خط تلفن هوشمند جدید در طرح Unlimited Plus یا Unlimited Ultimate خریداری می کنید، یک Apple TV 4K (64GB) و شش ماه Apple One دریافت خواهید کرد. همه اینها توسط Verizon بدون هیچ هزینه ای برای شما پوشش داده می شود.

تعطیلات سبز آیفون 15

البته، می‌توانید مدل‌های آیفون 15 پرو یا آیفون 15 پرو مکس را با فضای ذخیره‌سازی بالاتر خریداری کنید، اما در آن مرحله کمی اضافی پرداخت خواهید کرد. تبلیغ Apple TV 4K به خرید گوشی هوشمند در یک طرح واجد شرایط نیاز دارد و در 15 نوامبر به پایان می رسد، در حالی که تبلیغ شش ماهه Apple One به یک خط مشترک در طرح Unlimited Plus یا Unlimited Ultimate نیاز دارد.

برای مدل‌های سال گذشته، می‌توانید چهار دستگاه آیفون 14 پلاس را به صورت رایگان به همراه چهار خط در خوش‌آمدگویی نامحدود با قیمت 120 دلار در ماه دریافت کنید. یک خط جدید در هر طرح 5G نامحدود برای هر گوشی هوشمند مورد نیاز است. همچنین می‌توانید این را با تبلیغات تبلت و ساعت هوشمند فعلی Verizon که تا 279.99 دلار تخفیف برای این دستگاه‌ها ارائه می‌دهند، جمع کنید.

Verizon همچنین با فروش لوازم جانبی فراوان خود مکانی عالی برای خرید جوراب ساق بلند برای افراد فنی در فصل تعطیلات است. در حال حاضر تا 50 دلار تخفیف برای بلندگوهای Anker، 30 درصد تخفیف برای شارژرهای Nimble، 20 درصد تخفیف برای باندهای ساعت اپل و 20 درصد تخفیف برای شارژرهای Mophie دارد.

قابل رویت

برند Visible متعلق به Verizon، سرویس Visible+ ممتاز خود را با قیمت 35 دلار در ماه (10 دلار تخفیف) با کد تبلیغاتی 35FOR6 در هنگام پرداخت ارائه می‌کند. این تبلیغ به مدت شش ماه ادامه دارد، سپس به قیمت معمولی خود 45 دلار در ماه باز خواهد گشت.

Visible همه جدیدترین گوشی‌های هوشمند، از جمله مدل‌های iPhone 15 و iPhone 15 Pro را ارائه می‌دهد. هنگامی که به Visible ملحق می شوید، تا 240 دلار از طریق اعتبارات صورتحساب ماهانه در حساب خود صرفه جویی خواهید کرد. باید در خط سرویس جدید به Visible بپیوندید، یک دستگاه جدید خریداری کنید و طرح Visible+ را انتخاب کنید.

تی موبایل

T-Mobile تا 1000 دلار تخفیف برای iPhone 15 یا iPhone 15 Pro جدید ارائه می دهد که شما با یک دستگاه واجد شرایط در طرح Go5G Next معامله کنید. وقتی با یک دستگاه واجد شرایط در طرح Go5G Plus معامله می کنید، می توانید تا 830 دلار از این دستگاه ها تخفیف دریافت کنید.

این اپراتور همچنین طیف گسترده ای از آیفون های نسل قبلی را با تخفیف در اختیار دارد. این شامل iPhone 13 و iPhone SE بدون هزینه اضافی در هنگام خرید در طرح‌های سلولی منتخب و معامله در دستگاه‌های واجد شرایط می‌شود.

تجهیزات جانبی

برای محدود کردن همه چیز، ما به برخی از لوازم جانبی عالی آیفون اشاره می‌کنیم که می‌توانید در فروش در آمازون و Woot پیدا کنید.

ما ردیابی همه بهترین معاملات فصل را در خلاصه‌بندی اختصاصی جمعه سیاه خود شروع کرده‌ایم، بنابراین هنگام خرید آنلاین، حتماً صفحه را نشانه‌گذاری کرده و در طول فصل از آن بازدید کنید. جمع بندی ما عمدتاً بر روی محصولات اپل و لوازم جانبی فناوری مرتبط تمرکز دارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا