بررسی تخصصی

iOS 17: نحوه انتخاب برنامه Siri برای ارسال پیام

در iOS 17، سیری چند ویژگی مفید دیگر را یاد گرفته است که ارزش دانستن در مورد آنها را دارد. یکی از آنها امکان استفاده از سیری برای ارسال پیام به دوستان و خانواده از طریق برنامه های شخص ثالث سازگار است. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه انجام می شود.


وقتی از سیری می‌خواهید پیامی را در iOS 17 ارسال کند، اکنون می‌توانید برای انتخاب برنامه‌ای در آیفون خود که می‌خواهید آن را از کدام برنامه ارسال کنید، ضربه بزنید. این به شما امکان می دهد نه تنها از برنامه پیام های داخلی اپل بلکه از برنامه های شخص ثالث مانند تلگرام و واتس اپ پیام ارسال کنید.

این ویژگی با هر برنامه شخص ثالثی که تنظیمات آن شامل گزینه «استفاده با Ask Siri‌» باشد، سازگار است. برای بررسی اینکه آیا یک برنامه این گزینه را دارد یا برای فعال/غیرفعال کردن آن، این مراحل را دنبال کنید.

 1. باز کن تنظیمات برنامه در آیفون شما
 2. ضربه زدن سیری و جستجو.
 3. به لیست برنامه ها بروید و روی برنامه مورد نظر ضربه بزنید.
 4. سوئیچ کناری را تغییر دهید با Ask Siri استفاده کنید.

تنظیمات

 • iOS 17 چه زمانی عرضه می شود؟

اگر «استفاده با Ask Siri» برای یک برنامه خاص فعال باشد، می‌توانید هر بار که از دستیار صوتی می‌خواهید پیامی ارسال کند، آن را به‌صورت دستی انتخاب کنید. در اینجا چگونگی آن است.

 1. Siri را با گفتن “Hey Siri” یا فقط “Siri” یا با فشار دادن و نگه داشتن دکمه فعال کنید. دکمه کناری در آیفون خود تا زمانی که گوی سیری روی صفحه ظاهر شود.
 2. از سیری بخواهید به یکی از مخاطبین شما پیام ارسال کند.
 3. در کارت پیامی که در بالای صفحه ظاهر می‌شود، روی آن ضربه بزنید نماد پیام ها در کنار نام شخص
 4. برای انتخاب یک برنامه پیام رسانی سازگار دیگر در منوی بازشو ضربه بزنید.
 5. پیام خود را در قسمت ورودی تایپ کنید، سپس روی ضربه بزنید ارسال.

سیری

چیزی بیشتر از آن وجود ندارد. در iOS 17، سیری همچنین قادر است چندین درخواست پشت سر هم را بدون نیاز به فعال سازی مجدد تشخیص دهد و به آنها پاسخ دهد.

 • آیا آیفون من iOS 17 را اجرا خواهد کرد؟

برای مثال، می‌توانید از سیری بخواهید که زمان را به شما بگوید، و سپس آن را با درخواست پیامک به دوستتان دنبال کنید که در همان درخواست سیری دیر می‌آیید. برای جزئیات بیشتر در مورد چیزهای جدید سیری در iOS 17، راهنمای اختصاصی ما را بررسی کنید.

برچسب: سیری

این مقاله، “iOS 17: نحوه انتخاب برنامه Siri برای ارسال پیام” اولین بار در MacRumors.com ظاهر شد.

در مورد این مقاله در انجمن های ما بحث کنید

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا