بررسی تخصصی

معاملات: تا 90 دلار تخفیف برای iPad و iPad Mini در آمازون دریافت کنید

آمازون این هفته فروش تبلت‌های آی‌پد 10.2 اینچی و آی‌پد مینی 8.3 اینچی اپل را با 90 دلار تخفیف برای این دستگاه‌ها ارائه می‌کند.

آیپد مینی

هر رنگ از اپل مینی 6 وای فای 64 گیگابایتی اپل به پایین است 409.00 دلار در آمازون، از 499.00 دلار. اگرچه قیمت پایینی نیست، اما این معامله دومین پیشنهاد خوبی است و فقط 10 دلار بالاتر از پایین‌ترین قیمتی است که تا به حال دنبال کرده‌ایم.

آی پد مینی زردتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خرید می‌کنید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

به طور مشابه، آی‌پد مینی وای‌فای ۲۵۶ گیگابایتی، دومین قیمت مناسب را دارد 549.00 دلار، از 649.00 دلار کاهش یافته است. سهام آی‌پد مینی وای‌فای 64 گیگابایتی شروع به کاهش کرده است، اما شما می‌توانید قیمت فروش آن را پیش از تخمین‌های تحویل اوایل ژوئن در اوایل ژوئن قفل کنید.

آیپد 10.2 اینچی

آمازون آیپد وای فای 64 گیگابایتی برای آن دارد 309.00 دلار، از 329.00 دلار کاهش یافته است. این تقریباً 10 دلار بالاتر از بهترین قیمتی است که تا به حال ردیابی کرده‌ایم، بنابراین یک تخفیف خوب در رتبه دوم است.

آی پد زرد

علاوه بر این، مدل 256 گیگابایتی وای فای به فروش می رسد 429.00 دلار، از 479.00 دلار کاهش یافته است. هر دو نقره ای و خاکستری فضایی با این قیمت در دسترس هستند و در انبار با تحویل در اسرع وقت در هفته آینده تخمین زده می شود. این یک قیمت کم سابقه در این نسخه از iPad است.

برای معاملات بیشتر iPad، به راهنمای کامل بهترین معاملات ما برای iPad بروید. در آن راهنما بهترین تخفیف‌های آنلاین را برای iPad، iPad mini، iPad Air و iPad Pro دنبال می‌کنیم.

داستان های مرتبط

معاملات: آمازون تا 90 دلار تخفیف برای iPad، iPad Air و iPad Mini اپل می‌گیرد

آمازون سه معامله را در میان مجموعه آی‌پدهای اپل ارائه می‌کند، از جمله تخفیف‌های ثابت روی آی‌پد، آی‌پد ایر و آی‌پد مینی. iPad 10.2 اینچی با شروع با iPad 10.2 اینچی 2021، می توانید مدل Wi-Fi 256 گیگابایتی را با قیمت 429.00 دلار خریداری کنید که از 479.00 دلار کاهش یافته است. هر دو نقره ای و خاکستری فضایی با این قیمت در دسترس هستند و در انبار با تحویل در اسرع وقت این آخر هفته تخمین زده می شود. توجه: MacRumors یک …

تخفیف‌ها: iPad Mini 6 به قیمت‌های پایین همیشه از 399.99 دلار (99 تا 109 دلار تخفیف) کاهش می‌یابد.

آمازون امروز جدیدترین آیپد مینی وای فای 64 گیگابایتی را با قیمت کم سابقه 399.99 دلار در دسترس دارد که 99 دلار کاهش قیمت معمولی 499 دلار است. توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خرید می‌کنید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم. این کمترین قیمتی است که تا به حال در iPad mini 6 مشاهده کرده ایم، …

تخفیف‌ها: آمازون هر مدل وای‌فای آی‌پد مینی 6 را تخفیف می‌دهد (تا 50 دلار تخفیف)

آمازون همچنان به ارائه تخفیف‌های کم سابقه روی سری آی‌پد مینی ۶ اپل ادامه می‌دهد و امروز این کاهش‌ها به هر مدل وای‌فای تبلت ۲۰۲۱ رسیده است. فروش با آی‌پد مینی 64 گیگابایتی Wi-Fi سطح پایه با 459 دلار شروع می‌شود که از 499 دلار کاهش یافته است. این فروش را می توان در آمازون در هر رنگی یافت و B&H Photo با رنگ بنفش مطابقت دارد. توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است.

معاملات: تا 50 دلار تخفیف برای آیپدهای 10.2 اینچی اپل در آمازون دریافت کنید

امروز ما در حال ردیابی چند تخفیف خوب برای آی‌پد 10.2 اینچی از سال 2021 هستیم که شامل هر دو مدل وای‌فای 64 و 256 گیگابایتی می‌شود. هر دوی این معاملات را می توان در آمازون یافت. توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خرید می‌کنید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم. با شروع با iPad 64 گیگابایتی Wi-Fi، این …

تخفیف‌ها: در آخرین فروش‌ها تا 150 دلار تخفیف برای iPad Pro، iPad Mini و iPad 2021 بگیرید

پس از اعلام اپل در مورد یک iPad Air جدید در رویداد “Peek Performance” دیروز، امروز ما معاملات متعددی را در میان خانواده آی‌پد دنبال می‌کنیم. این شامل معاملات آی‌پد پرو، آی‌پد، و آی‌پد مینی 6 2021 می‌شود، با چند قیمت پایین در تمام این فروش‌ها. توجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی یک لینک کلیک می کنید و خرید می کنید، ممکن است یک …

تخفیف ها: iPad Mini 6 64 گیگابایتی اپل با قیمت کم سابقه 459 دلار در دسترس است [Update: Expired]

پس از چند معامله بر روی مدل های تلفن همراه آیپد مینی 6 در اوایل سال جاری، آمازون اکنون آیپد مینی 6 64 گیگابایتی Wi-Fi سطح پایه را با قیمت 459 دلار در اختیار دارد که از 499 دلار کاهش یافته است. این فروش فقط در Space Grey موجود است و امروز در انبار و آماده ارسال از آمازون است. توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. هنگامی که روی یک لینک کلیک می کنید و خرید انجام می دهید، ممکن است یک …

معاملات: آمازون جدیدترین iPad، iPad Air و iPad Pro را تا 100 دلار کاهش می‌دهد

امروز ما سه تخفیف مربوط به iPad را در آمازون دنبال می‌کنیم که بر کاهش قیمت‌ها در iPad Air 2022، iPad 2021 و iPad Pro 2021 تمرکز دارد. بسیاری از این فروش‌ها قیمت‌های پایینی را در تبلت‌های اپل ارائه می‌کنند. توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خرید می‌کنید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم. من…

داستان های محبوب

ارتقاء نرخ به روز رسانی صفحه نمایش آیفون 14 پرو می تواند امکان نمایش همیشه روشن را فراهم کند

مدل‌های سال گذشته آیفون 13 پرو اولین گوشی‌های هوشمند اپل بودند که با نمایشگرهای 120 هرتزی ProMotion عرضه می‌شدند، و در حالی که دو مدل آیفون 14 پرو همچنان از این فناوری بهره می‌برند، صفحه‌نمایش‌های آن‌ها به خوبی می‌توانند این بار تنوع نرخ به‌روزرسانی را افزایش دهند. برای آوردن نمایشگرهای ProMotion به مدل‌های آیفون 13 پرو، اپل از فناوری پنل LTPO با به‌روزرسانی متغیر استفاده کرد.

رندرهای آیفون 14 پرو تغییرات طراحی متعدد را برجسته می کند

Leaker Jon Prosser امروز رندرهای ظاهراً دقیقی از iPhone 14 Pro را به اشتراک گذاشت که دقیق‌ترین نگاهی را که تاکنون در مورد ظاهر این دستگاه در زمان عرضه در اواخر سال جاری ارائه می‌دهد ارائه می‌کند. در جدیدترین ویدیو در کانال YouTube Front Page Tech، Prosser رندرهایی از آیفون 14 پرو را که توسط طراح گرافیک مفهومی اپل، Ian Zelbo ساخته شده است، فاش کرد و طیفی از تغییرات طراحی خاص را برجسته کرد.

آیا آیفون 14 ناامید کننده خواهد بود؟

با توجه به اینکه حدود چهار ماه تا زمان رونمایی اپل از سری آیفون 14 باقی مانده است، اکثریت قریب به اتفاق شایعات مربوط به دستگاه های جدید تاکنون به جای آیفون 14 استاندارد، بر روی آیفون 14 پرو متمرکز شده اند که منجر به سوالاتی در مورد تفاوت آنها می شود. آیفون 14 در واقع از نسل قبلی خود یعنی آیفون 13 خواهد بود. انتظار می رود آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس …

دوربین جلوی رده بالای آیفون 14 سه برابر هزینه بیشتری برای اپل دارد

به گزارش ET News، آیفون 14 دارای دوربین جلوی گران‌قیمت‌تری با فوکوس خودکار است که بخشی از آن برای اولین بار در کره جنوبی ساخته شده است. طبق گزارش‌ها، اپل یک نامزد چینی را برای انتخاب LG Innotek، یک شرکت کره‌ای جنوبی، برای تامین دوربین جلوی آیفون 14 در کنار شارپ ژاپنی برکنار کرد. گفته می شود که این شرکت در ابتدا قصد داشت برای آیفون به ال جی روی بیاورد.

برنامه Apple Shares WWDC 2022، سخنرانی اصلی در 6 ژوئن ساعت 10:00 صبح به وقت PT برگزار می شود

اپل امروز تأیید کرد که رویداد اصلی کنفرانس جهانی توسعه دهندگان در ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام در 6 ژوئن، اولین روز WWDC آغاز می شود. سخنرانی اصلی یک رویداد آنلاین خواهد بود، اگرچه تعدادی از توسعه دهندگان برای تماشای یک رویداد به پردیس Apple Park دعوت شده اند. اپل علاوه بر تایید تاریخ و زمان سخنرانی، WWDC 2022 کامل را به اشتراک گذاشته است.

اپل باندهای ساعت و واچ فیس نسخه پراید 2022 را معرفی کرد

اپل امروز باندهای پراید جدیدی را برای اپل واچ معرفی کرد که گزینه‌های جدید پراید ادیشن اسپرت لوپ و پراید ادیشن نایک اسپرت لوپ در دسترس هستند. باندهای جدید نسخه پراید امروز با قیمت 49 دلار در Apple.com و در برنامه Apple Store قابل سفارش هستند و از 26 می در مکان‌های فروشگاه اپل در دسترس خواهند بود. این…

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا