بررسی تخصصی

نحوه دانلود کتابچه راهنمای تعمیر سلف سرویس اپل برای مدل های آیفون 12، آیفون 13 و آیفون SE

برای کسانی که می‌خواهند آیفون‌های خود را بدون نیاز به مراجعه به فروشگاه‌های خرده‌فروشی یا ارائه‌دهنده خدمات اپل تعمیر کنند، اپل اکنون یک برنامه اختصاصی Self Service Repair دارد که دفترچه‌های راهنمای تعمیر، قطعات و ابزارهای لازم برای تعمیر نمایشگر، باتری، بلندگوی پایین، دوربین، نمایشگر، سینی سیم کارت و موتور Taptic.

متن تعمیر سلف سرویس اپل
تعمیرات برای آیفون SE 2022، مدل‌های آیفون 12 و مدل‌های آیفون 13 در حال حاضر در دسترس است و محدود به اجزای آیفون ذکر شده در بالا است. اپل قصد دارد در آینده به تعمیرات اضافی و دستگاه‌های اضافی بپردازد، اما در حال حاضر، فقط می‌توانید تعداد محدودی اصلاحات را در جدیدترین آیفون‌ها انجام دهید.

قبل از اینکه هر تعمیری کامل شود، باید دفترچه راهنما را مطالعه کنید تا ببینید چه چیزی مستلزم آن است، و اگر می‌خواهید به تنهایی و بدون اجزای اپل اقدام به تعمیر کنید، دفترچه راهنما نیز موجود است.

برای دسترسی به دفترچه راهنمای تعمیر، فقط باید به وب سایت تعمیرات سلف سرویس اپل مراجعه کنید. از آنجا، روی پیوند “Apple Repair Manuals” در زیر “Support” کلیک کنید. همچنین می توانید روی زیر کلیک کنید تا مستقیماً به کتابچه راهنمای مورد نظر خود برسید. توجه داشته باشید که تمامی لینک ها بصورت PDF در سایت اپل هستند.

هر دفترچه راهنمای تعمیر نحوه عملکرد فرآیند تعمیر را توضیح می‌دهد و قطعاتی را که برای خرید در دسترس هستند بررسی می‌کند. دفترچه راهنمای تعمیر شامل جزئیاتی در مورد نحوه تنظیم برای تعمیر، مراحل مورد نیاز، و کارهایی که در صورت بروز مشکل باید انجام شود، می باشد.

بسیاری از تعمیرات اپل نیاز به یک جعبه ابزار با قیمت 49 دلار و وزن 70 پوند دارند، بنابراین تعمیرات اساسی مانند تعویض باتری یا تعویض نمایشگر در مقایسه با بازدید از فروشگاه های خرده فروشی اپل، بیشتر دخیل هستند.

پس از دانلود و بررسی دفترچه راهنمای تعمیر، کسانی که می خواهند با ابزار و تجهیزات اپل اقدام کنند، می توانند سفارش خود را در وب سایت تعمیرات سلف سرویس اپل آغاز کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا