بررسی تخصصی

ترموستات هوشمند جدید Ecobee با قابلیت HomeKit با قیمت 249 دلار راه اندازی شد

به دنبال افشای اطلاعات متعدد، Ecobee سازنده لوازم جانبی خانه هوشمند امروز رسماً ترموستات هوشمند Premium جدید خود را با ویژگی های کلیدی جدید از جمله طراحی ممتاز با مواد پیشرفته، صفحه نمایش بزرگتر، رابط کاربری تازه شده، فناوری حسگر بهبودیافته، نظارت بر کیفیت هوای داخلی، معرفی کرد. و بسته بندی سازگار با محیط زیست.

ترموستات هوشمند جدید Ecobee با قابلیت HomeKit با قیمت 249 دلار راه اندازی شد
مانند ترموستات محبوب Nest، ترموستات هوشمند Premium دارای صفحه ای شیشه ای با محفظه فلزی است، در حالی که مدل های قبلی Ecobee دارای طراحی پلاستیکی هستند. ترموستات دارای صفحه نمایش 50 درصد بزرگتر با پاسخگویی بهبود یافته است و رابط کاربری با لغزنده های دما بزرگتر و ناوبری ساده بهبود یافته است.

این ترموستات دارای سنسور هوشمند Ecobee است که می تواند در هر نقطه از خانه قرار گیرد تا حرکت را تشخیص دهد و خوانش دقیق تری از اشغال خانه و دمای آن برای کمک به مدیریت نقاط گرم یا سرد ارائه دهد.

Ecobee گفت ترموستات جدید با پیشرفته ترین فناوری حسگر این شرکت برای خوانش دما، تشخیص اشغال و تشخیص حرکت ساخته شده است، در حالی که یک سنسور داخلی جدید کیفیت هوا کیفیت هوای داخل ساختمان، از جمله سطوح تخمینی دی اکسید کربن (CO2) و تخمین زده شده را کنترل می کند. ترکیبات آلی فرار (VOCs)، و همچنین رطوبت نسبی. ترموستات وضعیت کیفیت هوای خانه را مستقیماً روی صفحه نمایش می دهد.

مانند سایر مدل‌های Ecobee، ترموستات هوشمند Premium با پلتفرم خانه هوشمند هوم کیت اپل سازگار است و یک بلندگوی داخلی از فرمان‌های صوتی «Hey Siri» برای کارهایی مانند تنظیم دما و ارسال پیام‌های اینترکام (نیاز به اتصال HomePod یا HomePod mini) پشتیبانی می‌کند. به همان شبکه Wi-Fi). این ترموستات همچنین با Amazon Alexa، Google Assistant و پلت فرم اتوماسیون IFTTT سازگار است.

جدیدترین ترموستات‌های هوشمند Ecobee می‌توانند به عنوان سیستم‌های امنیتی خانه دو برابر شوند و نظارت حرفه‌ای با قیمت 10 دلار در ماه در ایالات متحده موجود است.

طبق گفته Ecobee، ترموستات هوشمند Premium نسبت به مدل قبلی 30 درصد بسته بندی کوچک تری دارد. در داخل جعبه، این شرکت گفت که کاغذ بازیافتی با سینی‌های نشاسته تاپیوکا قابل کمپوست جایگزین شده است و کتابچه راهنمای کاغذ دیگر گنجانده نشده است. راهنمای نصب با استفاده از دستگاه تلفن همراه قابل دسترسی است.

ترموستات هوشمند Premium از امروز در وب‌سایت Ecobee و از طریق شرکای خرده‌فروشی منتخب از جمله Amazon، Lowe’s، The Home Depot و Best Buy با قیمت ۲۴۹.۹۹ دلار در ایالات متحده قابل سفارش است. یک مدل پیشرفته ترموستات هوشمند رده پایین بدون ویژگی هایی مانند نظارت بر کیفیت هوا و کنترل صوتی نیز با قیمت 189.99 دلار عرضه می شود، در حالی که Ecobee3 lite با قیمت 149.99 دلار در دسترس خواهد بود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا