بررسی تخصصی

نقد و بررسی: Ember’s Travel Mug 2 با Find My Integration گم نمی شود

Ember در اوایل سال جاری نسخه جدیدی از لیوان مسافرتی برقی خود را معرفی کرد و یک ویژگی کلیدی اپل – Find My Support را اضافه کرد. شاید از خود بپرسید که چرا یک لیوان به Find My نیاز دارد؟ مطمئن نیستم که توضیح خوبی داشته باشم، اما این یک افزونه خوب برای محصولی است که به عنوان یک محصول لوکس کوچک در نظر گرفته شده است.

لیوان اخگر
لیوان مسافرتی Ember 2 200 دلار است و دلیل گرانی آن این است که خود گرم می شود. این می تواند یک نوشیدنی را در دمای دلخواه شما به مدت سه ساعت در حین حرکت یا در تمام طول روز هنگامی که روی زیر لیوانی شارژ ارائه شده است، نگه دارد. دما را می توان از 120 درجه فارنهایت تا 145 درجه فارنهایت تنظیم کرد که گرم است، اما به احتمال زیاد باعث سوختگی نمی شود.

من هیچ بینشی در مورد دمای قهوه به عنوان یک نوشیدنی غیر قهوه ندارم، اما برخی تحقیقات اینترنتی نشان می دهد که این محدوده دمایی قهوه ایده آل است. من می دانم که برخی از مردم آنجا هستند که قهوه دوست دارند واقعا گرم است، اما اگر در انتهای بالاتر گرم برای شما مفید باشد، این فنجان قهوه را به سطحی که دوست دارید می رساند.

لیوان اخگر led
در حالی که من قهوه نمی‌نوشم، چای می‌نوشم، و چون انواع سبز، اولانگ و سفید می‌نوشم، به دمای نوشیدنی‌ها کاملاً آشنا هستم. 150 تا 160 درجه در محدوده سوختگی زبان شما است. برای من 145 به طرز ناخوشایندی گرم است و 138 تقریباً مناسب است. به طور پیش فرض، Ember Mug روی 135 تنظیم شده است، اما می توانید آن را تا 145 یا در خود فنجان یا در برنامه کم کنید.

از نظر طراحی، لیوان Ember شبیه فنجان مسافرتی متوسط ​​شماست. دارای سیلیکون لمسی نرم بیرونی به رنگ مشکی و داخلی استیل ضد زنگ است که 12 اونس مایع را در خود جای می دهد. 12 اونس در طرف کوچکتر برای یک فنجان مسافرتی قرار دارد و من آرزو می کنم که بیشتر نگه داشته شود، اما باید در یک جا لیوانی قرار بگیرد و فضایی برای باتری، عناصر گرمایشی و سایر سخت افزارها داشته باشد.

شارژر لیوان اخگر
یک لوگو در بالای لیوان Ember وجود دارد که می توان با آن برای کنترل لیوان تعامل کرد و یک سری LED در پایین آن وجود دارد که به شما امکان می دهد از وضعیت لیوان، دما، خالی بودن فنجان و اینکه آیا باتری مرده است Ember Mug می داند چه زمانی مایع داخل آن است و بلافاصله دمای چیزی را که در آن ریخته شده است تشخیص می دهد.

می‌توانید برای تغییر دمای Ember روی لیوان یا در برنامه تند بکشید. اگر می‌خواهید به طور منظم تغییراتی ایجاد کنید، تنظیم دمای روی فنجان ساده‌ترین کار است، اما اگر فقط باید آن را روی دمای مورد علاقه خود تنظیم کنید، این کار به سرعت در برنامه انجام می‌شود. این برنامه مناسب است و برای نوشیدنی های مختلف از پیش تنظیم شده است، مانند ۱۳۵ درجه برای قهوه، و ۱۳۱ درجه برای لاته. برخی از انتخاب‌های دما کمی خودسرانه به نظر می‌رسند، اما همه از پیش تنظیم‌ها قابل ویرایش هستند.

اپلیکیشن لیوان اخگر
یک تایمر چای برای مواردی که می خواهید چای را در لیوان دم کنید، و یک بخش دستور العمل ها که تعداد زیادی گزینه نوشیدنی دارد وجود دارد. یک ویژگی یکپارچه سازی سلامتی وجود دارد که می تواند میزان کافئینی را که در روز مصرف می کنید بر اساس تعداد دفعات پر کردن لیوان Ember تخمین بزند.

از آنجایی که این یک فنجان مسافرتی است، با باتری کار می کند. باتری تقریباً سه ساعت دوام می آورد، حدود 20 دقیقه طول می کشد. آزمایش من در درجه اول در دمای 138 درجه بود و فنجان توانست آن را تا زمانی که باتری تمام شود در آن دمای دقیق نگه دارد. از طریق پایه شارژی که باید به برق وصل شود شارژ می شود و اگر فنجان روی پایه باشد، می تواند نوشیدنی را در تمام طول روز گرم نگه دارد.

دمای لیوان اخگر
اگر از آن پشت میز استفاده می‌کنید، برای گرمای تمام روز روی شارژر قرار دادن آن مفید است و گزینه‌ای برای گرفتن آن و رفتن در صورت لزوم مفید است. من دیر مصرف می کنم، بنابراین می توانم عمر باتری سه ساعته را تمام کنم، و از گزینه شارژر همیشه روشن قدردانی می کنم. شارژر Ember Mug متأسفانه USB نیست، بنابراین باید یک کابل جداگانه به پریز وصل کنم که من طرفدار آن نیستم. من ترجیح می‌دهم بتوانم آن را از طریق یک داک/کامپیوتر برق بزنم، اما این یک گزینه نیست.

Ember Mug دو جداره نیست و وقتی باتری تمام می شود، نوشیدنی را برای مدت طولانی گرم نگه نمی دارد. در مقایسه با لیوان عایق بسیار ارزان‌تر، مانند Yeti، لیوان Ember دارای مزایا و معایبی است. این نوشیدنی را بدون برق گرم نگه نمی دارد و گران است، اما می تواند یک نوشیدنی را برای مدت طولانی در دمای خاصی نگه دارد، که با یک فنجان عایق قابل تکرار نیست.

باتری لیوان اخگر
اگر چای 175 درجه داخل یتی بریزم باید درب آن را باز کنم و صبر کنم تا خنک شود یا مدت زیادی صبر کنم تا قابل نوشیدن باشد. با Ember Mug، خیلی سریعتر به دمای دلخواه من می رسد و در آنجا باقی می ماند. Ember Mug همچنین قادر است نوشیدنی خنک شده را گرم کند، بنابراین می توانید قهوه ولرم را در آن بریزید تا دوباره گرم شود، اگرچه این کار زمان زیادی می برد و به نظر نمی رسد بهترین حالت استفاده باشد.

از نظر عملکرد، مواردی وجود دارد که باید از آنها آگاه بود. لیوان Ember از یک درب فشاری استفاده می کند که من آن را دوست دارم زیرا به نظر نمی رسد اصلاً نشتی داشته باشد، اما نوشیدن آن آسان است. اگر لیوان Ember را در یک کیسه بیندازم، چکه نمی کند، که همیشه در فنجان های مسافرتی صدق نمی کند. شما باید مطمئن شوید که آن را پرتر از خط داخل فنجان پر نکنید، اما به نظر می رسد وقتی به درستی پر شود، خوب کار می کند.

اگر لیوان Ember وارونه شده باشد یا زیاد جابجا شده باشد، ممکن است مقداری فشار ایجاد شود و با فشار دادن درب، قطرات ریز مایع کمی به سمت بالا پرواز کنند. Ember در مورد این هشدار می دهد و پیشنهاد می کند وقتی درب را فشار می دهید آن را از صورت خود دور نگه دارید، اما در طول مدت زمانی که من از فنجان استفاده می کردم مشکل بزرگی نبوده است. سوراخی برای نی وجود ندارد، که دلم برای آن تنگ شده است. من دوست دارم از نی شیشه ای برای چای و نوشیدنی های گرم مشابه استفاده کنم تا از لکه شدن دندان ها جلوگیری کنم، اما طراحی درب بدون نشتی این ویژگی را ندارد.

خط پر کردن درب لیوان اخگر
جای تعجب نیست که شما نمی توانید Ember Mug 2 را در مایکروویو قرار دهید و همچنین نمی توانید آن را در ماشین ظرفشویی قرار دهید. درب آن می تواند در ماشین ظرفشویی برود، اما خود لیوان باید با دست شسته شود. پایه شارژ باید خشک نگه داشته شود و قبل از اینکه فنجان را روی پایه قرار دهید، باید از خشک بودن کف آن اطمینان حاصل کنید.

فراتر از گرم نگه داشتن نوشیدنی، Ember Mug 2 یکپارچه سازی Find My را به عنوان یک نقطه فروش جدید دارد. می‌توانید Ember Mug را به تب Items در برنامه Find My‌ اضافه کنید، جایی که می‌توان آن را درست مانند AirTag ردیابی کرد. شبکه Find My‌ که Ember Mug از آن استفاده می‌کند از هر آیفون نزدیکی برای انتقال موقعیت لیوان استفاده می‌کند، بنابراین اگر گم شد، می‌توانید آن را ردیابی کنید.

لیوان اخگر پیدا من
قرار دادن اشتباه لیوان مسافرتی بسیار غیرمعمول‌تر از گم کردن کلید یا کیف پول به نظر می‌رسد، اما من حدس می‌زنم که این اتفاق می‌افتد، به خصوص اگر Ember را به طور منظم به مکان‌های مختلف می‌برید. اجازه دادم باتری Ember Mug تمام شود و سپس 48 ساعت کامل منتظر ماندم تا ببینم ویژگی Find My‌ چقدر کار می‌کند و Find My هنوز در آن نقطه کار می‌کرد.

لیوان اخگر در دست
لیوان Ember با مقداری ذخیره انرژی طراحی شده است، بنابراین حتی زمانی که فنجان دیگر به دلیل باتری کم گرم نمی شود، همچنان با Find My قابل مکان یابی است. همچنین زمانی که مایعی برای گرم شدن داخل آن وجود ندارد، به حالت خواب می رود که باعث حفظ باتری می شود. من نگران بودم که وقتی باتری تمام می‌شود، «Find My» کار نمی‌کند، اما به نظر می‌رسد یک پنجره زمانی وجود دارد که می‌توانید مکان فنجان را با باتری کم پیدا کنید.

من فکر نمی‌کنم که Find My‌ یک ویژگی ضروری برای یک ظرف نوشیدنی باشد، اما داشتن آن روی فنجانی با قیمت 200 دلار بسیار خوب است. همچنین ویژگی‌ای نیست که انتظار داشته باشید آن را در یک لیوان ببینید، بنابراین اگر آن را در کیفی دارید که بعداً دزدیده شده یا جابجا شده است، می‌توانید همه آن را بدون هیچ کس عاقل‌تر ردیابی کنید.

خط پایین

توجیه یک لیوان مسافرتی هوشمند 200 دلاری سخت است زیرا لیوان های مسافرتی “گنگ” وجود دارند که تقریباً به همان اندازه با کسری از قیمت انجام می دهند، اما من فکر می کنم لیوان Ember ارزش قیمت 200 دلار که به فروش می رسد.

طراحی واقعی لیوان جامد است – به خوبی در یک جا لیوانی قرار می گیرد، ظاهری براق دارد و درب آن به راحتی قابل نوشیدن است و به نظر نمی رسد نشتی داشته باشد. دما را به اندازه کافی برای نوشیدن یک فنجان قهوه یا اگر آن را روی پایه شارژ دارید در تمام طول روز نگه می دارد، از کنترل لمسی پشتیبانی می کند و دارای تعداد زیادی LED برای به روز رسانی وضعیت است. کیست که فنجانی را که صبح‌ها سلام می‌گوید، دمای خاص نوشیدنی‌تان را به شما اطلاع می‌دهد و با کشیدن انگشت تنظیم می‌کند، نمی‌خواهد؟ همچنین از دست دادن با ادغام Find My‌ آسان نخواهد بود.

بزرگترین شکایت من در مورد لیوان Ember احتمالاً اندازه است. خوب است که یک نسخه XL داشته باشیم که مایعات بیشتری در خود نگه دارد، زیرا در حالی که من دوست دارم ساعت های زیادی از یک نوشیدنی داغ لذت ببرم، دوست ندارم به دفعات دوباره پر کنم. جدای از آن، Ember Mug آنقدر زنگ و سوت دارد که به سختی می توان از چیزی جز قیمت شکایت کرد.

اگر اغلب، چه در محل کار و چه در ماشین، فنجان‌هایتان را گم می‌کنید، «پیدا کردن من» این پتانسیل را دارد که یک ویژگی مفید باشد. یا می‌توانید Ember Mug را ردیابی کنید یا اینکه آخرین مکان شناخته شده خود را نشان می‌دهد تا بتوانید بفهمید کجاست.

لیوان Ember دستگاهی نیست که کسی آن را بسازد نیاز دارد، اما من فکر می کنم کسانی که از نوشیدنی های گرم لذت می برند سود زیادی از آن خواهند برد. همچنین این نوع محصولی است که می‌توانید برای کسی که همه چیز دارد بخرید و من از دادن آن به عنوان هدیه دریغ نمی‌کنم. من می خواهم به این نکته اشاره کنم که نسخه دسکتاپ Ember Mug 150 دلار است، بنابراین 50 دلار کمتر است، به علاوه ظرفیت بیشتری دارد. از جنبه منفی، فقط برای 80 دقیقه از شارژر کار می کند، اما اگر قصد دارید از Ember عمدتاً روی میز استفاده کنید، جایگزین خوبی است.

نحوه خرید

Ember Mug 2 را می توانید از وب سایت Ember با قیمت 199.99 دلار خریداری کنید.

توجه: Ember برای هدف این بررسی یک لیوان مسافرتی Ember 2 را به MacRumors ارائه کرد. هیچ هزینه جبران خسارت دیگری دریافت نشد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا