بررسی تخصصی

‘Ridiculous Fishing EX’ اکنون در Apple Arcade موجود است

بازی محبوب iOS Ridiculous Fishing اکنون در Apple Arcade در دسترس است و به مشترکین Apple Arcade اجازه می دهد تا عنوان کلاسیک Vlambeer در سال 2013 را دوباره تجربه کنند.

apple arcade ماهیگیری مسخره
بازی Ridiculous Fishing به بازیکنان وظیفه می‌دهد تا یک خط تا حد امکان عمیق بیندازند و سپس از حرکات مبتنی بر شیب برای گرفتن هر چه بیشتر ماهی استفاده کنند. بازیکنان نقش یک ماهیگیر به نام بیلی را بازی می کنند که ایده های غیرمعمولی در مورد ماهیگیری دارد. صید ماهی سطوح اضافی و موارد جدید را برای خرید باز می کند.

این بازی از ابتدا برای Apple Arcade بازسازی شده است و دارای هنرهای سه بعدی جدید، حالت آخر بازی Pro Fishing Tour، ماهی مهمان جدید، پشتیبانی از لیدربورد و سایر محتوای جدید است.

توسعه دهندگان Ridiculous Fishing برخی از محبوب ترین و شناخته شده ترین بازی های iOS از جمله Super Crate Box، SpellTower، Card of Darkness، Threes، Hundreds و غیره را ایجاد کرده اند.

چندین بازی دیگر اپل آرکید نیز امروز به‌روزرسانی‌های محتوای جدیدی دریافت می‌کنند، با قابلیت‌های اضافی به Jetpack Joyride 2، Zookeeper World، SpongeBob: Patty Pursuit، Simon’s Cat، Solitaire Stories، Farmside و Angry Birds Reloaded.

Apple Arcade سرویس بازی اشتراکی اپل است که صدها بازی iPhone، iPad و Apple TV را با قیمت 4.99 دلار در ماه ارائه می دهد. اپل به طور مرتب بازی‌های جدیدی را به Apple Arcade اضافه می‌کند و هزینه اشتراک به همه اعضای گروه اشتراک‌گذاری خانوادگی امکان استفاده از این سرویس را می‌دهد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا