بررسی تخصصی

همه چیز جدید در iOS 17 بتا 3

اپل امروز سومین نسخه بتای نسخه بعدی نرم افزار iOS 17 را برای اهداف آزمایشی در اختیار توسعه دهندگان قرار داد، و مانند سایر نسخه های بتا، اصلاحات و تغییرات کوچکی در ویژگی ها و عناصر رابط مختلف در به روز رسانی وجود دارد.

ویژگی عمومی iOS 17 سبز آبی
این راهنما همه چیزهای جدید را در بتای سوم ‌iOS 17 برجسته می‌کند.

عکس های حذف شده

در آلبوم Recently Deleted، اپل تغییراتی در رابط کاربری ایجاد کرده است. به جای دکمه‌های جداگانه Delete و Recover، اکنون یک نماد منوی کوچک سه نقطه‌ای در پایین صفحه نمایش وجود دارد که می‌توانید روی آن ضربه بزنید تا گزینه‌های بازیابی و حذف ظاهر شوند.

گزینه حذف ios 17 b3
با انتخاب هیچ تصویری، گزینه هایی شامل حذف همه و بازیابی همه هستند، اما با انتخاب تصاویر، گزینه ای برای بازیابی یا حذف تصاویر خاص وجود دارد. وقتی با Live Photos سروکار دارید، اگر یک یا چند ‌Live Photos را انتخاب کنید و روی نماد مدیریت ضربه بزنید، گزینه Save as Video جدید وجود دارد.

اگر در حال حذف یا بازیابی تصاویر شخصی هستید، می‌توانید گزینه «این شخص را کمتر نشان دهید» را انتخاب کنید.

سلامت روانی

اپل اصلاحات جزئی طراحی را در بخش سلامت روانی برنامه Health انجام داده است و ظاهر و طرح رنگی ساده تری به آن بخشیده است. رنگ‌ها برای احساسات مختلف تغییر کرده‌اند و دکمه‌ها و پس‌زمینه اکنون با انتخاب حالت مطابقت دارند.

به روز رسانی حالت ios 17
خیلی ناخوشایند است بنفش روشن تر با آبی بیشتر و قرمز کمتر، خنثی بیشتر از قبل سایه سبز آبی دارد، کمی خوشایند سبز روشن تر با زرد بیشتر، خوشایند زرد به جای سبز و بسیار دلپذیر نارنجی است.

آپدیت حالت ios 17 2
همچنین گزینه ای برای روشن کردن یادآورها برای ثبت حالات بر اساس زمان بندی وجود دارد. زمان ها شامل وسط روز و در پایان روز، با یک برنامه زمانی سفارشی در دسترس است.

اعتبار آهنگ Apple Music

در برنامه Apple Music، اکنون گزینه ای برای مشاهده اعتبار آهنگ با ضربه زدن بر روی نماد سه نقطه در کنار آهنگی که در حال پخش، جستجو یا در لیست پخش است وجود دارد. اعتبار همه هنرمندان اجرا، هنرمندان آهنگسازی، و کسانی که در تولید و مهندسی درگیر بودند را نشان می دهد.

تیتراژ آهنگ ios 17 apple music
این بخش همچنین دارای گزینه ای برای مشاهده متن کامل است که از منوی کشویی استاندارد حذف شده است، به علاوه اطلاعاتی در مورد کیفیت صوتی موجود مانند Lossless یا Dolby Atmos ارائه می دهد.

برنامه خانه

اکنون صفحه‌ای وجود دارد که به شما امکان می‌دهد بدانید برنامه Home چه چیزی جدید است. برای نورهایی که از چندین رنگ و تن پشتیبانی می کنند، اکنون گزینه های از پیش انتخاب شده در پایین رابط برای تغییر سریع رنگ وجود دارد. هنگام دسترسی به یک نور خاص، گزینه‌های رنگی نیز در مرکز کنترل نشان داده می‌شوند.

گزینه های رنگی برنامه خانگی iOS 17

نسخه بتای عمومی iOS 17

به احتمال زیاد سومین نسخه بتای توسعه‌دهنده iOS 17 همان بتای است که در اختیار آزمایش‌کنندگان عمومی بتا قرار می‌گیرد و ما می‌توانیم در آینده نزدیک شاهد بتای عمومی باشیم.

اپل در ماه جولای وعده بتای عمومی را داده بود و اکنون که به ماه جولای رسیده است، ممکن است در هر زمانی عرضه شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا