بررسی تخصصی

مشترکین Spotify دیگر مجاز به پرداخت از طریق فروشگاه App نیستند

گزارش ها حاکی از آن است که Spotify دیگر به مشتریانی که قبلاً از طریق اپ استور در سرویس پخش موسیقی Spotify مشترک شده اند اجازه نمی دهد به پرداخت با استفاده از پلت فرم اپل ادامه دهند. تنوع. اسپاتیفای شروع به ارسال ایمیل برای مشترکینی که با استفاده از اشتراک اپ استور پرداخت می کنند، کرده است تا بدانند که باید تغییراتی ایجاد کنند.

ویژگی عمومی Spotify
Spotify طی هفت سال گذشته به مشتریان اجازه ثبت نام برای اشتراک Spotify Premium از طریق اپ استور را نداده است. اشتراک‌های اپ استور Spotify در واقع فقط برای یک دوره دو ساله بین سال‌های 2014 تا 2016 در دسترس بودند، اما برخی از مشترکین قدیمی از آن زمان به پرداخت اسپاتیفای از طریق اپ استور ادامه داده‌اند.

Spotify در ایمیل‌های ارسالی به مشتریان می‌گوید که دیگر سرویس صورت‌حساب اپل را به عنوان روش پرداخت نمی‌پذیرد.

“ما با شما تماس می گیریم زیرا زمانی که به Spotify Premium پیوستید، از سرویس صورتحساب اپل برای اشتراک استفاده کردید. متأسفانه، ما دیگر آن روش صورتحساب را به عنوان نوعی پرداخت نمی پذیریم.”

در پایان دوره صورت‌حساب نهایی، مشتریان Spotify که از طریق اپ استور اشتراک دارند، حساب‌هایشان به سرویس رایگان پشتیبانی شده از آگهی منتقل می‌شود. سپس مشتریان باید با استفاده از وب سایت Spotify مجدداً در Premium مشترک شوند.

هیچ مکانیزمی برای اشتراک در Spotify از طریق برنامه Spotify وجود ندارد، زیرا Spotify برای جلوگیری از پرداخت هزینه های اپل، ثبت نام در وب سایت خود را محدود کرده است. بخش «Premium» Spotify در برنامه iOS خود می‌گوید: «شما نمی‌توانید در برنامه به Premium ارتقا دهید». “ما می دانیم، این ایده آل نیست.” برای مشتریانی که به پرداخت از طریق اپ استور ادامه می‌دهند، اپل 15 درصد کاهش را در نظر گرفته است که Spotify دیگر نمی‌خواهد آن را پرداخت کند.

با توجه به اینکه Spotify برای چندین سال اجازه ثبت نام از طریق App Store را نداده است، این تغییر احتمالاً بر بسیاری از مشتریان Spotify تأثیر نخواهد گذاشت.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا