بررسی تخصصی

بازی‌هایی که به‌زودی از Apple Arcade خارج می‌شوند، قابل پخش نیستند

اپل اخیراً بخش «به‌زودی از Arcade را ترک می‌کند» به سرویس Apple Arcade App Store خود اضافه کرده است که نشان می‌دهد در آینده نزدیک حدود 15 بازی از Apple Arcade حذف خواهند شد.

ویژگی نارنجی بازی اپل
اپل جزئیاتی درباره دلیل خروج بازی‌ها یا اتفاقی که برای بازی‌های دانلود شده روی دستگاه‌های مشتریان اپل آرکید می‌افتد، ارائه نکرد، اما MacRumors با یک منبع داخلی صحبت کرد که توانست بینش هایی را در مورد آنچه در حال وقوع است ارائه دهد.

هنگامی که Apple Arcade برای اولین بار راه اندازی شد، اپل قراردادهای سه ساله با تعدادی از توسعه دهندگان امضا کرد و قراردادهایی را منعقد کرد که پرداخت ثابت و حق امتیاز مداوم را ارائه می کرد. این قراردادها اکنون به پایان می رسد و اپل تصمیم گرفته است برخی از آنها را تمدید نکند. بسیاری از بازی‌هایی که حذف می‌شوند عناوین راه‌اندازی بودند یا بلافاصله پس از عرضه به Apple Arcade اضافه شدند.

توسعه‌دهندگان حقوق بازی‌های خود را حفظ می‌کنند و می‌توانند آن‌ها را دوباره در اپ استور و/یا از طریق پلتفرم‌های دیگر منتشر کنند، اما بازی‌هایی که از Apple Arcade حذف می‌شوند تحت سرویس Apple Arcade قابل دسترسی نخواهند بود.

بازی‌ها را می‌توان در همان روزی که از اپل آرکید حذف شد دوباره به اپ استور اضافه کرد، اما بازی‌ها با باندل ID جدید آپلود می‌شوند. یعنی مشترکین اپل آرکید می‌توانند بازی‌ها را دوباره دانلود کنند، اما به همان بازی‌ای که از طریق اپل آرکید در دسترس بود، دسترسی نخواهند داشت.

بازی های آرکید اپل به زودی ترک می شوند


در صورتی که توسعه‌دهندگان تصمیم بگیرند بازی‌های خود را دوباره به اپ استور معرفی کنند، پیشرفت ذخیره‌شده می‌تواند از نسخه Apple Arcade به نسخه جدید منتقل شود یا خیر، زیرا این بستگی به این دارد که آیا توسعه‌دهندگان از داده‌ها پشتیبانی می‌کنند یا خیر. منتقل کردن.

بازی‌هایی که از اپل آرکید خارج می‌شوند عبارتند از Spelldrifter، Projection: First Light، Lifeslide، EarthNight، Cardpocalypse، Dead End Job و غیره.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا