بررسی تخصصی

Google Photos برای iOS اکنون از ابزار Magic Eraser برای مشترکین Google One پشتیبانی می کند

گوگل امروز چندین ویژگی جدید را اعلام کرد که برای مشترکین Google One که برنامه Google Photos را دارند، از جمله ابزار Magic Eraser که قبلا فقط در Google Pixel 6 و Google Pixel 7 در دسترس بود، در دسترس است.

پاک کن جادویی یک گوگل
اعضای Google One در همه طرح‌ها می‌توانند از ابزار Magic Eraser برای حذف اشیاء و افراد ناخواسته از عکس‌های خود در برنامه Google Photos برای iPhone و iPad استفاده کنند.

همچنین یک جلوه ویدیویی HDR جدید و سبک‌های کولاژ انحصاری در برنامه Google Photos وجود دارد که به ابزارهای انحصاری موجود برای مشترکین Google One اضافه می‌کند. ویژگی های موجود عبارتند از نور پرتره، تاری پرتره، فوکوس رنگی، پیشنهادات هوشمند، جلوه های HDR و جلوه های آسمان.

علاوه بر این ویژگی‌های جدید، Google همچنین ارسال رایگان همه سفارش‌های چاپی را برای اعضای Google One خود فراهم می‌کند. این ویژگی‌ها از امروز عرضه می‌شوند و در هفته‌های آینده برای همه اعضای Google One در دسترس خواهند بود. این ویژگی‌ها همچنین برای کسانی که دستگاه‌های Pixel قدیمی‌تری دارند که عضویت Google One لازم نیست، ارائه می‌شود.

Google One یکی از ویژگی‌های ذخیره‌سازی ابری و VPN گوگل است. قیمت گذاری از 1.99 دلار در ماه شروع می شود و این ردیف عملکرد Google Photos را باز می کند، اما دسترسی به VPN به طرح 2 ترابایتی با قیمت 9.99 دلار در ماه نیاز دارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا