بررسی تخصصی

تبلیغات پیکسل جدید و طنزآمیز گوگل استدلال می کند که آیفون فلج شده است

گوگل امروز کمپین تبلیغاتی طنز «BestPhonesForever» را راه‌اندازی کرد که جدیدترین گوشی‌های هوشمند پیکسل را در مقابل آیفون قرار می‌دهد و آیفون را به عنوان یک تلفن قدیمی و قدیمی که زمانی عالی بود، اما دیگر نمی‌توانست با گوشی‌های هوشمند جوان‌تر همراهی کند (از طریق 9to5Google).

یک سری از پنج آگهی وجود دارد. در «Plateau»، آیفون از اینکه ۱۴ ساله است و نمی‌تواند با ویژگی‌های پیکسل مانند زوم ۳۰ برابری، عکاسی نجومی و هوش مصنوعی همراهی کند، ابراز تاسف می‌کند. گوشی هوشمند پیکسل با ذکر حباب های آبی آیفون به آیفون آرامش می دهد.

‌آیفون می‌گوید: “حباب‌ها! حباب‌ها! آیا تنها چیزی که در تمام سال‌های زندگی‌ام روی زمین باید نشان دهم، رنگ یک حباب است؟ منظورم این است که میلیون‌ها نفر برای من در صف ایستاده‌اند.” در نهایت، باتری آیفون تمام می‌شود و گوشی پیکسل به شارژر نیاز دارد. “اوه سریع! یکی شارژر لایتنینگ بگیرد!”

در تبلیغ دیگری، دو گوشی هوشمند به ستاره خیره می‌شوند و آیفون از اینکه نمی‌تواند ستاره‌ها را مانند Pixel با حالت عکاسی نجومی خود ببیند، ابراز تاسف می‌کند، در حالی که آگهی سوم موضع حریم خصوصی اپل در وای‌فای عمومی را به سخره می‌گیرد.

‌آیفون به طرز چشمگیری می‌گوید: “من دارم عصبانی هستم! سریع، از Wi-Fi عمومی خارج شوید.” “هکرها در این مکان هستند.” تلفن هوشمند پیکسل به آیفون اطمینان می‌دهد که پیکسل دارای VPN داخلی است که آن را ایمن نگه می‌دارد، عملکردی که در آیفون در دسترس نیست.

در مرحله چهارم، گوشی هوشمند پیکسلی پیشنهاد می‌کند قبل از اینکه متوجه شوید آیفون باتری خالی دارد، چند ویدیو بگیرید. Pixel از شارژ مبتنی بر Qi برای شارژ سریع آیفون استفاده می‌کند. در ویدئوی پایانی، آیفون با حسادت تمام ویژگی‌های پیکسل را بازگو می‌کند. Pixel آخرین ویژگی خود، فناوری تا شدن را نشان می‌دهد و آیفون از شوک غش می‌کند. “چه سالی است؟ آیا ما هنوز ماشین پرنده داریم؟” از آیفون می پرسد.

گوگل از برچسب “BestPhonesForever” با کمپین جدید استفاده می کند که پیکسل فولد را برجسته می کند. گوگل در ماه مه با پیکسل فولد با قیمت 1800 دلار عرضه شد. اپل هنوز با گوشی هوشمند تاشو عرضه نشده است و هیچ صحبتی در مورد زمانی که این شرکت قصد دارد این کار را انجام دهد وجود ندارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا