بررسی تخصصی

کوله پشتی HyperPack Pro Tech با Find My Integration اکنون در دسترس است

سازنده محبوب لوازم جانبی Hyper این هفته از راه اندازی کوله پشتی HyperPack Pro خود خبر داد که دارای قابلیت Find My داخلی است. Hyper از سال گذشته روی کوله پشتی کار می کند و آن را از طریق یک کمپین تامین مالی جمعی در Indiegogo راه اندازی کرده است، اما اکنون در وب سایت Hyper در دسترس است.

ویژگی hyperpack pro
HyperPack Pro از نظر طراحی شبیه به کوله پشتی Targus Cypress Hero است که در اوایل ماه جاری عرضه شد، زیرا Targus اکنون مالک برند Hyper است. از همان نوع ماژول Find My location استفاده می کند که در بالای کوله پشتی قرار دارد و دارای باتری قابل تعویض با دسترسی آسان است. با ادغام Find My، HyperPack Pro را می‌توان با استفاده از برگه آیتم‌ها در برنامه Find My در iPhone، iPad یا Mac قرار داد.

hyperpack pro find my
یک جیب اختصاصی برای یک لپ تاپ 16 اینچی وجود دارد و کوله پشتی در مجموع 22 لیتر فضای ذخیره سازی دارد. شش جیب جداگانه وجود دارد، از جمله جیب برای تجهیزات دوربین، لباس های بدنسازی، عینک آفتابی، لوازم جانبی فنی و یک بطری آب 1 لیتری. یک جیب RFID برای کارت‌های اعتباری و یک جیب پشتی مخفی به‌علاوه زیپ‌های قفل شده برای امنیت وجود دارد.

ویژگی های hyperpack pro
جیب های شارژ عبوری به لپ تاپ ها، میزها، تلفن ها و موارد دیگر اجازه می دهند در حالی که هنوز داخل کوله هستند شارژ شوند و خود کوله پشتی از پارچه Cordura مقاوم در برابر آب ساخته شده است.

ما در دسامبر گذشته HyperPack Pro را بررسی کردیم و تحت تاثیر قابلیت‌های ذخیره‌سازی و ابزار ادغام Find My‌ قرار گرفتیم.

HyperPack Pro را می توان از وب سایت Hyper با قیمت 200 دلار خریداری کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا