بررسی تخصصی

هوم پاد منتشر نشده با نمایشگر LCD که ظاهراً در تصاویر نشان داده شده است

شایعه شده است که اپل در حال توسعه یک هوم پاد جدید با صفحه نمایش است و تصاویر جدیدی که به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است ظاهراً اولین نگاهی از این اسپیکر هوشمند جدید به ما می دهد.

تازه کننده هوم پاد صفحه نمایش ال سی دی
به نظر می رسد تصویر بالا یک هوم پاد شبیه به نسل دوم هوم پاد را نشان می دهد که در اوایل سال جاری عرضه شد، اما با چیزی که به نظر می رسد یک صفحه نمایش LCD کارآمد در بالا باشد.

تصویر بود به اشتراک گذاشته شده است توسط گردآورنده دستگاه و افشاگر معروف به “Kosutami” که قبلاً اطلاعات دقیق پیش از انتشار را در مورد لوازم جانبی FineWoven اپل، نمونه های اولیه مختلف مانند شارژرهای MagSafe و AirPods در گزینه های رنگی مختلف و موارد دیگر به اشتراک گذاشته است.

اوایل روز، کوسوتمی نیز به اشتراک گذاشت تصاویری از قطعات ظاهراً متعلق به نمونه اولیه هوم پاد است که دارای یک سنسور صفحه نمایش لمسی بزرگ در بالا است، با مساحت بسیار بزرگتر از پانل هوم پاد فعلی.

بصورت جداگانه، 9to5Mac ادعا می کند که مشروعیت این تصاویر را با منابع خود تأیید کرده است و می گوید که نمونه اولیه با کد B720 محصول جدیدی است که به طور فعال توسط اپل روی آن کار می شود، نه چیزی که این شرکت در گذشته آزمایش کرده است.

مطابق با 9to5Mac، برنامه LcdUTest نشان داده شده در صفحه نمایش هوم پاد مونتاژ شده یک برنامه داخلی است که توسط مهندسان برای آزمایش نمایشگر جدید استفاده می شود. این رسانه می‌گوید که کد موجود در tvOS 17 نشان می‌دهد که Apple Music و Apple Podcasts اولین برنامه‌هایی هستند که بازنویسی می‌شوند تا با نمایشگر جدید سازگار باشند، که در هنگام پخش یک آهنگ یا پادکست، یک انیمیشن تار را بر اساس رنگ‌های هنری آلبوم نشان می‌دهد. . صفحه نمایش همچنین می تواند به طور بالقوه اعلان های مهم را نشان دهد.

بلومبرگ گزارشگر مارک گورمن برای اولین بار در سال 2021 پیشنهاد کرد که اپل در حال کار بر روی هوم پادهای جدید با نمایشگر و دوربین است. در اوایل سال جاری، مینگ چی کو، تحلیلگر اپل ادعا کرد که اپل قصد دارد یک هوم پاد بازطراحی شده با نمایشگر ۷ اینچی را در نیمه اول سال ۲۰۲۴ عرضه کند.

به گفته Gurman، در بلندمدت، اعتقاد بر این است که اپل در حال تجدید نظر در استراتژی خانه هوشمند خود است و در حال کار بر روی یک دستگاه Apple TV و HomePod ترکیبی و همچنین یک هوم پاد با صفحه نمایش نصب شده بر روی یک بازوی رباتیک است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا