بررسی تخصصی

تقویم های خود را علامت گذاری کنید: راه اندازی آیفون 14، عرضه iOS 16 و سایر تاریخ های مهم اپل در راه است

اکنون که اپل رسماً اعلام کرده است که یک رویداد حضوری ویژه در تاریخ 7 سپتامبر برگزار خواهد کرد که به طور گسترده برای آیفون 14 و اپل واچ سری 8 جدید برگزار خواهد شد، می‌توانیم شروع به ترسیم تمام تاریخ‌های مهم برای مشتریان اپل کنیم. سپتامبر.

اصلاح تقویم سپتامبر

خود رویداد

بنر دور رویداد اپل


این رویداد که انتظار می‌رود ترکیبی بین رویداد دیجیتال و حضوری باشد، در تاریخ 7 سپتامبر ساعت 10 صبح به وقت محلی برگزار می‌شود. این رویداد که حدود دو ساعت ادامه خواهد داشت، شامل معرفی آیفون 14، اپل واچ استاندارد سری 8، اپل واچ جدید SE و اپل واچ جدید “پرو” خواهد بود. اپل ممکن است محصولات دیگری از جمله نسل دوم AirPods Pro را نیز در طول این رویداد معرفی کند.

پیش‌سفارش آیفون 14

ویژگی لاین آپ آیفون 14 پرو بنفش


بلومبرگ مارک گورمن اولین کسی بود که گزارش داد اپل در حال برنامه‌ریزی رویدادی برای ۷ سپتامبر در اوایل این ماه است. در همان گزارشی که دقیقاً تاریخ رویداد را گزارش می کرد، گورمن همچنین گفت که فروش آیفون 14 در 16 سپتامبر آغاز می شود.

با عرضه در روز جمعه، 16 سپتامبر، و پیش‌سفارش‌ها معمولاً یک هفته قبل از عرضه انجام می‌شود، مشتریان می‌توانند انتظار داشته باشند که آیفون‌های جدید را در روز جمعه، 9 سپتامبر پیش‌سفارش کنند. با توجه به محدودیت‌های احتمالی عرضه، پیش‌سفارش و عرضه تاریخ اپل واچ سری 8 ناشناخته است، بنابراین باید منتظر بمانیم و بفهمیم.

iOS 16 راه اندازی شد

ویژگی صفحه قفل ios 16


iOS 16 در جریان WWDC اپل در ژوئن سال جاری با ویژگی‌های جدید اصلی از جمله صفحه قفل کاملاً بازطراحی شده، امکان لغو ارسال و ویرایش پیام‌ها در iMessages و موارد دیگر پیش‌نمایش شد. iOS 16 در تابستان در حال آزمایش بوده است و آیفون 14 جدید با نسخه جدید iOS از پیش نصب شده عرضه خواهد شد.

مانند سال‌های گذشته، اپل iOS 16 را قبل از عرضه آیفون‌های جدید برای عموم عرضه خواهد کرد، به این معنی که می‌توانیم شاهد عرضه iOS 16 بین دوشنبه، 12 تا چهارشنبه، 14 سپتامبر باشیم. اپل عرضه iOS 16 و watchOS 9 را تایید خواهد کرد. تاریخ در طول رویداد در دو هفته. macOS Ventura و iPadOS 16 اواخر ماه اکتبر منتشر خواهند شد.

آیفون 14 به دست مشتریان می رسد

آیفون 14 ساختگی 4


مطابق با بلومبرگ مارک گورمن، که به طور دقیق رویدادی را در 7 سپتامبر گزارش کرده است، آیفون 14 در روز جمعه، 16 سپتامبر در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. با خلاصه ما در مورد آنچه که برای آیفون 14 و آیفون 14 پرو انتظار داریم بیشتر بدانید.

تبلیغات بازگشت به مدرسه به پایان می رسد

2022 بازگشت به مدرسه apple2 1


در اواخر ماه، در 26 سپتامبر، تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل به پایان می رسد. این تبلیغات که در اواخر ژوئن آغاز شد، به دانش آموزان یک کارت هدیه رایگان اپل با خریدهای خاص می دهد.

خلاصه

برای جمع بندی، در اینجا یک لیست خلاصه سریع از تمام تاریخ های مهم برای ماه سپتامبر برای مشخص کردن تقویم شما آمده است:

  • رویداد آیفون 14 و اپل واچ سری 8 – چهارشنبه، 7 سپتامبر
  • محتمل ترین تاریخ برای پیش خرید آیفون 14 – جمعه، 9 سپتامبر
  • iOS 16 عرضه عمومی با watchOS 9 – دوشنبه، 12 سپتامبر تا چهارشنبه، 14 سپتامبر
  • آیفون 14 معرفی شد – جمعه 16 سپتامبر
  • پایان تبلیغات بازگشت به مدرسه – دوشنبه، 26 سپتامبر
Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا