بررسی تخصصی

iOS 15 در آستانه معرفی iOS 16 در هفته آینده، به 90 درصد تخمین زده می شود

به گفته شرکت تحلیلی Mixpanel، iOS 15 بیش از 250 روز پس از عرضه و تقریباً یک سال پس از اولین پیش نمایش این به روز رسانی در WWDC 2021، به نرخ پذیرش 90 درصدی نزدیک می شود.

ویژگی عمومی iOS 15 بنفش
طبق گفته Mixpanel، در زمان نگارش، ‌iOS 15 دارای نرخ پذیرش تخمینی 88.9 درصدی است که نسبت به ده هفته قبل نزدیک به 10 درصد افزایش داشته است. Mixpanel تعداد خود را بر اساس ردیابی بازدید از برنامه‌ها و وب‌سایت‌هایی است که از SDK تجزیه و تحلیل تلفن همراه خود استفاده می‌کنند، بنابراین اعداد کاملاً دقیق نیستند. اپل آخرین اعداد پذیرش iOS 15 را در ژانویه ارائه کرد و ادعا کرد که 72 درصد از آیفون های عرضه شده در چهار سال گذشته آخرین نسخه iOS این شرکت را اجرا می کنند.

آیفون‌ها در iOS 15 1 22

شماره های پذیرش iOS 15 توسط اپل در ژانویه 2022 به اشتراک گذاشته شد

iOS 15 نسبت به iOS 14 از نرخ پذیرش کندتر رنج می‌برد، تا حدی به دلیل به‌روزرسانی نسبتاً کوچک‌تر و تعداد انگشت شماری از باگ‌هایی بود که در اولین راه‌اندازی به‌روزرسانی روی کاربران تأثیر گذاشت. iOS 15 شامل اصلاحاتی در برخی از برنامه‌های سیستم بود، سیستم «مزاحم نشوید» و حالت فوکوس، متن زنده و غیره را دوباره طراحی کرد.

هفته آینده، اپل پیش نمایش iOS 16 و iPadOS 16 را در طول کنفرانس جهانی توسعه دهندگان خود که در روز دوشنبه، 6 ژوئن آغاز می شود، مشاهده خواهد کرد. بلومبرگ مارک گورمن، به‌روزرسانی جدید انتظار می‌رود که به‌روزرسانی قابل توجهی برای کاربران باشد. بلومبرگ گزارش داده است که اپل در حال برنامه ریزی برای طراحی مجدد صفحه قفل و بهبود برنامه های سهام، برنامه های جدید اپل، روش های جدید تعامل و موارد دیگر است. اپل همچنین در حال برنامه‌ریزی تغییرات اساسی در iPadOS است تا آن را شبیه به مک کند.

در حالی که اپل هفته آینده iOS و iPadOS 16 را در کنار macOS 13، watchOS 9 و tvOS 16 پیش‌نمایش خواهد کرد، به‌روزرسانی‌ها تا اواخر پاییز برای همه کاربران در دسترس نخواهد بود. در عوض، اپل تمام به‌روزرسانی‌ها را در تابستان با اعضای برنامه عمومی آزمایش بتا و توسعه‌دهندگان آزمایش خواهد کرد. برای همه چیزهایی که در مورد iOS 16 می دانیم، به جمع بندی دقیق ما مراجعه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا