بررسی تخصصی

اپل جزئیات بیشتری را در مورد ویژگی شارژ انرژی پاک iOS 16.1 به اشتراک می گذارد

iOS 16.1 شامل یک گزینه شارژ انرژی پاک است که به کاربران آیفون اجازه می دهد تا ردپای کربن خود را کاهش دهند. شارژ انرژی پاک زمانی که الکتریسیته با انتشار کربن کمتر برای کسانی که خواهان روش شارژ سبزتری هستند در دسترس باشد، به صورت انتخابی شارژ می شود.

اپل جزئیات بیشتری را در مورد ویژگی شارژ انرژی پاک iOS 16.1 به اشتراک می گذارد
اپل امروز یک سند پشتیبانی در مورد شارژ انرژی پاک منتشر کرد که جزئیات بیشتری را در مورد نحوه عملکرد آن، نحوه غیرفعال کردن آن در مواقع ضروری و تنظیماتی که باید فعال باشد تا کار کند، ارائه کرد.

شارژ انرژی پاک به ایالات متحده محدود می‌شود و برای کارکرد باید خدمات مکان، سفارشی‌سازی سیستم و مکان‌های مهم در بخش خدمات سیستم برنامه تنظیمات فعال شوند.

به طور پیش فرض روشن است و کسانی که می خواهند آن را خاموش کنند باید با رفتن به تنظیمات > باتری > سلامت و شارژ باتری این کار را انجام دهند.

وقتی فعال باشد، شارژ انرژی پاک به آیفون امکان می‌دهد پیش‌بینی انتشار کربن در شبکه انرژی مجاور را دریافت کند و از آن برای شارژ کردن آیفون در زمان‌های تولید انرژی پاک‌تر استفاده کند.

اپل می‌گوید که شارژ انرژی پاک با شارژ باتری بهینه‌شده برای یادگیری عادات کاربر کار می‌کند و تنها زمانی که آیفون برای مدت طولانی شارژ می‌شود، مانند خانه یا محل کار، کار می‌کند. اگر عادات شارژ متغیر باشد یا زمانی که کاربر در یک مکان جدید است، مانند هنگام سفر، درگیر نمی شود.

هنگامی که Clean Energy Charging شارژ را خاموش می‌کند، یک اعلان روی صفحه قفل جزئیاتی را در مورد شارژ کامل آیفون، مشابه شارژ باتری بهینه‌شده، ارائه می‌دهد. با لمس و نگه‌داشتن اعلان، گزینه «Charge Now» ظاهر می‌شود تا آیفون را برای شارژ کامل آیفون تنظیم کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا