بررسی تخصصی

در اینجا همه برنامه‌هایی هستند که فعالیت‌های زنده و پشتیبانی جزیره پویا را برای iOS 16.1 اضافه کرده‌اند.

به‌روزرسانی iOS 16.1 که امروز منتشر شد، پشتیبانی از Live Activities را معرفی می‌کند، نوع جدیدی از اعلان Lock Screen که به شما امکان می‌دهد اطلاعات را در زمان واقعی ردیابی کنید. فعالیت‌های زنده عمدتاً در صفحه قفل قابل مشاهده هستند، اما اگر آیفون 14 پرو یا پرو مکس دارید، در جزیره دینامیک نیز نمایش داده می‌شوند.

iOS 16 Live Activities Sports MLB
توسعه دهندگان شروع به اجرای پشتیبانی از Live Activities کرده اند و ما برنامه هایی را که از ویژگی جدید استفاده می کنند جمع آوری کرده ایم.

Slopes (رایگان با خریدهای درون برنامه ای)

برنامه اسکی و اسنوبورد Slopes از Live Activities استفاده می کند تا به کاربران اجازه دهد دو آمار قابل تنظیم را به همراه اطلاعاتی در مورد افراد دیگری که در استراحتگاه سوار می شوند ردیابی کنند. همچنین جدول زمانی عملکرد روزانه را ارائه می دهد. کاربران می توانند آماری را انتخاب کنند که شامل فاصله عمودی، سرعت، تعداد دویدن، زمان صرف شده در شیب و موارد دیگر است.

دامنه فعالیت های زنده


پشتیبانی Dynamic Island‌ برای کاربران iPhone 14 Pro گنجانده شده است که دسترسی سریع به ابزارهایی مانند مکث و رزومه را هنگام استراحت ارائه می‌دهد.

Flighty (رایگان با گزینه Premium)

برنامه ردیابی پرواز Flighty فعالیت های زنده را برای مراقبت از پروازهای آینده و در حال انجام ارائه می دهد. اجرای Live Activity سه ساعت قبل از پرواز روی صفحه قفل نمایش داده می شود و اطلاعات لازم مانند زمان تا حرکت، دروازه، وضعیت پرواز، کد رزرو، شماره صندلی و موارد دیگر را ارائه می دهد.

فعالیت های زنده پروازی


پس از برخاستن، این برنامه دارای یک نوار پیشرفت آفلاین است که به شما امکان می‌دهد بدانید چه مدت از پرواز باقی مانده است. در مدل‌های iPhone 14 Pro، ادغام Dynamic Island‌ اطلاعات پرواز را در بالای آیفون هر زمان که به‌روزرسانی مهمی مانند تاخیر وجود داشته باشد، ارائه می‌کند. ‌Dynamic Island‌ Live Activity همچنین شمارش معکوس خروج و شماره دروازه را در حین استفاده از برنامه‌های دیگر نمایش می‌دهد.

Live Activity در اولین پرواز به صورت رایگان قابل استفاده است، اما پس از آن، Pro مورد نیاز است. Flighty Pro 5.99 دلار در ماه یا 49.99 دلار در سال قیمت دارد.

Landscape (رایگان با خریدهای درون برنامه ای)

اپلیکیشن کوهنوردی Landscape از Live Activities on Lock Screen و ‎Dynamic Island‎ برای ارائه آمار در زمان واقعی، با نمودار ارتفاع متحرک استفاده می‌کند تا بتوانید مراقب صعود خود باشید. این برنامه ارتفاع، فاصله کلی و موارد دیگر را نشان می دهد.

فعالیت های زنده منظره

برنامه مدیریت زمان و تمرکز Forest زمان‌های شمارش معکوس را در صفحه قفل و در جزیره پویا نشان می‌دهد تا بتوانید ببینید چه مدت از پروژه‌ای که روی آن کار می‌کنید باقی مانده است. Forest برنامه‌ای است که در آن درختی را با تمرکز روی یک کار منحصر به فرد مانند مطالعه بدون استفاده از دستگاه خود پرورش می‌دهید.

فعالیت های زنده جنگلی


استفاده از گزینه Live Activity نیاز به غیرفعال کردن حالت فوکوس عمیق دارد، این حالتی است که باید برنامه Forest باز بماند و از استفاده از برنامه های دیگر جلوگیری شود.

هوای هویج (رایگان با خریدهای درون برنامه ای)

CARROT آب و هوا یک طوفان نزدیک را نشان می دهد که در یک ساعت آینده باران انتظار می رود. پیشرفت طوفان را می توان در صفحه قفل یا جزیره پویا ردیابی کرد. در 60 دقیقه آینده می توانید سطح بارش های آینده را مشاهده کنید.

Lumy برای عکاسان و کسانی که دوست دارند خورشید را ردیابی کنند طراحی شده است که به شما امکان می دهد موقعیت خورشید را در هر مکانی در سراسر جهان بدانید. اطلاعات مربوط به طلوع، غروب خورشید، اولین نور، آخرین نور، ساعت طلایی، ساعت آبی، طلوع ماه، غروب ماه و موارد دیگر را ارائه می دهد.

جزیره پویا لومی


با فعالیت‌های زنده و ادغام جزیره پویا، کاربران Lumy می‌توانند هر رویداد خورشیدی را پیگیری کنند.

کروتون (رایگان با خریدهای درون برنامه ای)

برنامه برنامه ریزی غذا و دستور غذا Crouton از Live Activities و ‎Dynamic Island‎ برای نمایش تایمرها و مراحل دستور غذا برای هر دستور غذا استفاده می کند تا کاربران بتوانند بدون نیاز به باز کردن برنامه، هر مرحله را دنبال کنند.

سایر برنامه‌ها با Live Activities و Dynamic Island Support

  • FotMob – نمرات زنده فوتبال
  • کارت پوینترز – ردیابی پاداش کارت اعتباری
  • فقط ضبط را فشار دهید – ردیابی ضبط صدا
  • راهنمای جزر و مد – ردیابی ارتفاع جزر و مد فعلی و ارتفاعات خورشیدی یا قمری.
  • ساختار یافته – برنامه ریز روزانه – برای تایمر فوکوس شمارش معکوس کنید تا بدانید چقدر زمان باقی مانده است.
  • PosturePal – یک جلسه وضعیت بدن را در صفحه قفل پیگیری می کند و به شما اطلاع می دهد که آیا گردن خود را به گونه ای کج می کنید که بر سلامت کمر، گردن و شانه تأثیر بگذارد.
  • مانی کوچ – میزان هزینه ای که برای یک دسته بودجه خاص هزینه کرده اید را پیگیری می کند.

الزامات فعالیت زنده

برای استفاده از Live Activities، به یک آیفون با iOS 16.1 نیاز است. جزء Dynamic Island‌ به iPhone 14 Pro یا iPhone 14 Pro Max نیاز دارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا