بررسی تخصصی

همه چیز جدید در iOS 16.1 بتا 2: نشانگر شارژ قفل صفحه، رفع کپی پیست، به‌روزرسانی وضعیت باتری و موارد دیگر

اپل امروز دومین نسخه بتای iOS 16.1 را منتشر کرد که در آن تغییرات قابل توجهی در نشانگرهای شارژ آیفون و همچنین رفع چند باگ ارائه شد. ما تمام تغییرات بتای دوم را در زیر جمع آوری کرده ایم.

iOS 16

نوار وضعیت باتری نشانگر شارژ بصری

اپل در iOS 16 درصد باتری را به نماد باتری در نوار وضعیت آیفون‌های Face ID اضافه کرد و در iOS 16.1 beta 2 این ویژگی را بهبود بخشید تا یک نشانه بصری از میزان شارژ را نشان دهد.

باتری ios 16 1 beta 2


نماد باتری در طول روز با خالی شدن یا شارژ شدن باتری جابه‌جا می‌شود و به راحتی می‌توانید سطح شارژ را در یک نگاه ببینید. قبل از نسخه بتا، نشانگر باتری در نوار وضعیت درصد را نشان می‌داد، اما سطح باتری ثابت و همیشه پر بود، که گاهی اوقات تشخیص شارژ آیفون با یک نگاه سریع گیج‌کننده می‌شد.

فونت باتری

اپل فونت مورد استفاده برای نماد باتری را به روز کرده و اندازه آن را کمی افزایش داده است.

نشانگر شارژ صفحه قفل

هنگام شارژ کردن آیفون، اکنون درصد باتری بالاتر از زمانی که آیفون برای اولین بار شارژ می شود و هر بار که در طول فرآیند شارژ از حالت خواب بیدار می شود، نمایش داده می شود.

سطح شارژ ios 16 beta 2


این اجازه می دهد تا هنگام ضربه زدن بر روی صفحه نمایش آیفون بدون باز کردن قفل دستگاه، سطح شارژ را به وضوح نشان دهید. صفحه نمایش همیشه روشن میزان شارژ را نشان نمی دهد و برای نشان دادن سطح باتری در مدل آیفون 14 پرو، بیدار کردن صفحه نمایش لازم است.

رفع کپی و چسباندن

درخواست‌های کپی و جای‌گذاری بی‌وقفه که کاربران iOS 16 مشاهده می‌کنند در iOS 16.1 بررسی شده‌اند و دیگر نیازی به تأیید صریح تک تک تلاش‌های کپی و جای‌گذاری ندارید. در حالی که این مشکل در iOS 16.1 برطرف شده است، ما انتظار داریم اپل قبل از عرضه iOS 16.1 با به‌روزرسانی رفع اشکال iOS 16 که برای هفته آینده برنامه‌ریزی شده است، آن را برطرف کند.

درخواست مجوز کپی پیست iOS 16

بدون رفع لرزش دوربین

گزارش‌ها حاکی از آن است که اشکالی که باعث لرزش و لرزش دوربین پشتی آیفون 14 پرو می‌شود، در iOS 16.1 بتا 2 برطرف نشده است. اپل گفته است که این مشکل در به‌روزرسانی iOS 16 که هفته آینده ارائه می‌شود برطرف می‌شود و ما منتظر یک iOS هستیم. انتشار 16.0.2.

سایر ویژگی های جدید

از ویژگی جدیدی در iOS 16.1 اطلاع دارید که ما آن را کنار گذاشتیم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا