بررسی تخصصی

همه چیز جدید در iOS 17.1 بتا 1

تنها یک هفته پس از انتشار iOS 17، اپل اولین نسخه بتای iOS 17.1 را برای توسعه دهندگان عرضه کرد. iOS 17.1 برخی از ویژگی هایی را اضافه می کند که اپل قول داده بود در آینده به iOS 17 بیاید، به علاوه برخی از ویژگی های موجود را اصلاح و بهبود می بخشد.

iOS 17
این راهنما همه چیزهای جدید را در اولین نسخه بتا iOS 17.1 پوشش می دهد.

موارد دلخواه Apple Music

می‌توانید آهنگ‌ها، آلبوم‌ها، فهرست‌های پخش و هنرمندان مورد علاقه خود را در برنامه موسیقی iOS 17.1. موسیقی مورد علاقه به کتابخانه اضافه می شود و توصیه ها را بهبود می بخشد. برگزیدن جایگزین سیستم قبلی “عشق” می شود و می توان از ویجت در حال پخش صفحه قفل در حال پخش استفاده کرد.

موسیقی مورد علاقه سیب
یک ستاره در کنار یک آهنگ در یک آلبوم به این معنی است که آن آهنگ مورد علاقه است، در حالی که یک نقطه در کنار آهنگی است که بیشترین پخش شده است. با سیستم علاقه مندی ها، برنامه Music آهنگ هایی را برای افزودن به لیست های پخش پیشنهاد می کند.

پیشنهاد آهنگ اپل موزیک
در نهایت، اپل قصد دارد یک لیست پخش آهنگ های مورد علاقه ارائه دهد و لیست های پخش مشترک را ارائه دهد، اما به نظر می رسد این ویژگی ها هنوز اجرا نشده اند.

استراق سمع کردن

اگر از محدوده شخصی که با او به اشتراک می گذارید خارج شوید، اکنون می توان انتقال AirDrop را از طریق اتصال سلولی یا Wi-Fi انجام داد. این بدان معناست که در صورت انتقال تعداد زیادی فایل، مجبور نخواهید بود به کسی نزدیک شوید.

ios 17 1 airdrop
در قسمت AirDrop منوی تنظیمات یک کلید جدید «خارج از محدوده» وجود دارد که می‌توانید آن را تغییر دهید تا انتقال از طریق تلفن همراه مجاز یا غیرمجاز باشد.

NameDrop در اپل واچ

با watchOS 10.1 و iOS 17.1، اکنون می توان از Apple Watch و iPhone برای تبادل اطلاعات تماس از طریق ویژگی NameDrop استفاده کرد.

ساعت اپل اسم دراپ

آهنگ های زنگ و آهنگ های متن

بیش از 20 آهنگ زنگ جدید و آهنگ‌های متنی که در نسخه راه‌اندازی iOS 17 اضافه شده‌اند، در اولین نسخه بتا iOS 17.1 ناپدید شده‌اند، اما اپل احتمالاً آنها را در به‌روزرسانی بعدی دوباره اضافه خواهد کرد.

آهنگ های سفارشی برای نامه و پیام ها دوباره اضافه شده است.

موجودی بانک بریتانیا در برنامه کیف پول

کاربران بریتانیایی می‌توانند حساب‌های بانکی خود را به برنامه کیف پول در iOS 17.1 اضافه کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهد مانده حساب، پرداخت‌ها، خریدها و سپرده‌های خود را ببینند.

موجودی بانک کیف پول انگلستان

اپلیکیشن کتاب ها

بخش “Reading Now” در برنامه Apple Books به “Read Now” تغییر نام داده است.

برنامه مجله

هیچ نشانه ای از برنامه وعده داده شده Journal در iOS 17.1 وجود ندارد، اما در کد به پیشنهادات Journaling اشاره شده است که نشان می دهد ممکن است خیلی زود از راه برسد.

ویژگی های بیشتر iOS 17.1 Beta 1

ویژگی ای را می شناسید که در این لیست از قلم انداخته ایم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا