بررسی تخصصی

همه چیز جدید در iOS 17.2 بتا 4

اپل در حال تکمیل توسعه iOS 17.2 است و انتظار می‌رود این به‌روزرسانی در ماه دسامبر منتشر شود. در حالی که به پایان دوره آزمایش بتا نزدیک می‌شویم، اپل همچنان در حال تغییر ویژگی‌ها و اضافه کردن عملکردهای جدید است.

iOS 17
ما همه چیز جدید را در چهارمین بتای iOS 17.2 جمع آوری کرده ایم.

صدای اعلان پیش فرض

در بخش Sounds & Haptics، بخش جدیدی به نام «هشدارهای پیش‌فرض» وجود دارد که به شما امکان می‌دهد صدای مورد استفاده برای همه اعلان‌های دریافتی را به غیر از متن‌ها، هشدارهای ایمیلی و هشدارهای تقویم، که قبلاً دارای گزینه‌های سفارشی‌سازی بودند، انتخاب کنید.

هشدار پیش فرض ios 17
همه آهنگ های متن را می توان برای صدای اعلان پیش فرض استفاده کرد، به علاوه گزینه ای برای تغییر لرزش لمسی اعلان های پیش فرض نیز وجود دارد.

لیست های پخش مشترک Apple Music

در حالی که لیست های پخش مشترک Apple Music در نسخه قبلی iOS 17.2 معرفی شده بود، اپل این گزینه را در نسخه بتای چهارم حذف کرد که نشان می دهد این گزینه ای نیست که در iOS 17.2 عرضه شود.

لیست های پخش مشترک Apple Music

تنظیمات AppleCare

بخش “پوشش” در بخش تنظیمات > عمومی به AppleCare & Warranty تغییر نام داده است. همچنان شامل اطلاعات AppleCare برای آیفون و دستگاه‌های متصل مانند Apple Watch و AirPods است.

گارانتی applecare ios 17 2
در بخش عمومی > درباره بخش گارانتی جدیدی وجود دارد که اطلاعات پوشش آیفون را ارائه می دهد.

ضبط در دستگاه خارجی

با مدل‌های iPhone 15 Pro، ویدئو ProRes را می‌توان مستقیماً روی یک دستگاه خارجی ضبط کرد. به نظر می رسد iOS 17.2 شامل یک پیام بازشوی جدید است که به کاربران اجازه می دهد بدانند ضبط خارجی به دلیل کندی کابل USB-C کار نمی کند.

قبلاً هشداری در مورد اینکه یک دستگاه ذخیره‌سازی خارجی سرعت نوشتن کافی برای پشتیبانی از ضبط خارجی ندارد، وجود داشت، اما اکنون یک پیام اضافه در مورد سرعت نوشتن کابل USB-C وجود دارد.

iTunes

کد موجود در iOS 17.2 تأیید می کند که اپل در حال برنامه ریزی برای حذف گزینه خرید برنامه های تلویزیونی و فیلم در برنامه iTunes است. محتوای تلویزیون و فیلم در آینده باید در برنامه TV خریداری شود، اما در حال حاضر، این تغییر عملاً اعمال نشده است.

در این کد آمده است: «شما می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی بخرید یا اجاره کنید و خریدهای خود را در برنامه Apple TV بیابید».

ویژگی های بیشتر iOS 17.2 Beta 4

ویژگی ای را می شناسید که در این لیست از قلم انداخته ایم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا