بررسی تخصصی

iOS 17 می تواند به طور خودکار عکس های برهنه ناخواسته را با “هشدارهای محتوای حساس” مسدود کند

اپل در iOS 17 ویژگی جدیدی را به iOS اضافه می کند که به طور خودکار پیام های دریافتی و فایل هایی را که ممکن است دارای محتوای حساس مانند برهنگی هستند مسدود کند.

بلوک ios 17 عکس های حساس
انتخاب تاری را می توان برای تصاویر حساس ارسال شده در پیام ها، AirDrop، پوسترهای تماس برای برنامه تلفن، پیام های FaceTime و برنامه های شخص ثالث اعمال کرد. این ویژگی از قرار گرفتن کاربران بزرگسال آیفون در معرض تصاویر ناخواسته جلوگیری می کند. همه برهنگی ها مسدود خواهند شد، اما با ضربه زدن روی دکمه “نمایش” قابل مشاهده هستند.

هشدارهای محتوای حساس مانند عملکرد ایمنی ارتباطات که اپل برای کودکان اضافه کرده است، کار می‌کند و تمام تشخیص‌ها روی دستگاه انجام می‌شود تا اپل محتوایی را که به اشتراک گذاشته می‌شود نبیند. هشدارهای محتوای حساس گسترشی از گزینه‌های ایمنی ارتباطات است که اپل سال گذشته برای کودکان معرفی کرد.

Communication Safety تصاویر برهنه را قبل از مشاهده کودکان شناسایی و مسدود می کند، و با iOS 17، این مورد نیز گسترش می یابد و AirDrop، انتخابگر عکس در سراسر سیستم، پیام های FaceTime و برنامه های شخص ثالث را در بر می گیرد.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا