بررسی تخصصی

برنامه یادآوری iOS 17 می تواند به طور خودکار خواربار شما را به دسته بندی دسته بندی کند

هنگام ایجاد یک لیست در برنامه یادآوری‌ها در iOS 17، می‌توانید یک گزینه فهرست «مواد غذایی» را انتخاب کنید که باعث می‌شود آیفون شما به‌طور خودکار هر ماده غذایی اضافه‌شده را در دسته‌هایی برای خرید آسان‌تر سازمان‌دهی کند.

برنامه یادآوری ios 17
اقلام مواد غذایی مانند محصولات، شیر، و نان به طور خودکار تحت عنوان های مختلف سازماندهی می شوند، همانطور که آنها را به لیست خرید خود اضافه می کنید. برای مثال، میوه‌ها و سبزیجات در زیر «تولید» سازماندهی می‌شوند، در حالی که بلغور جو دوسر و غلات زیر «نان‌ها و غلات» قرار می‌گیرند.

دسته بندی ها عبارتند از محصولات، نان و غلات، غذاهای منجمد، تنقلات و آب نبات، گوشت، لبنیات، تخم مرغ و پنیر، نانوایی، اقلام پخت، اقلام خانگی، مراقبت های شخصی و بهداشت، و شراب، آبجو و ارواح.

دسته‌ها قابل تنظیم هستند و می‌توانید بخش‌های خود را اضافه کنید، یا ترتیب نشان‌دادن بخش‌ها در فهرست را دوباره ترتیب دهید.

اگر آیفون تشخیص ندهد یک مورد باید کجا برود، دسته بندی نشده باقی می ماند. برندها و انواع غذاها مانند “Sour Patch Kids” را می شناسد، اما برخی از اقلام مانند توفو به طور مشکوکی دسته بندی می شوند (لبنیات، تخم مرغ و پنیر).

در حالی که بخش‌ها به‌طور پیش‌فرض برای گزینه فهرست مواد غذایی روشن هستند، هر فهرست یادآوری که در iOS 17 ایجاد می‌کنید، می‌تواند بخش‌هایی به آن اضافه شود. شما باید به صورت دستی بخش ها را اضافه کنید و موارد را در آنها سازماندهی کنید، اما این گزینه برای مدیریت بهتر لیست وجود دارد.

نمای ستونی جدیدی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد بخش‌هایی را که ایجاد کرده‌اید کنار هم ببینید، و این علاوه بر نمای فهرست استاندارد است.

با ویجت‌های تعاملی در iOS 17، می‌توان یک یادآور را مستقیماً از ویجت بدون نیاز به باز کردن برنامه بررسی کرد، که یک تغییر راحت است. سایر افزوده‌های جدید شامل گزینه‌هایی برای دریافت یادآورهای اولیه تا شش ماه قبل از سررسید یادآوری و ابزارهایی برای ایجاد یادآوری از پیشنهادات است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا