بررسی تخصصی

در اینجا چه چیزی در برنامه هواشناسی iOS 17 وجود دارد

اپل در iOS 17 تغییرات زیادی را در برنامه های سهام خود از جمله اپلیکیشن Weather اعمال کرده است. با به روز رسانی، تغییرات جزئی در عملکرد و طراحی برنامه ایجاد شده است.

برنامه هواشناسی ios 17 ماه
بزرگترین به روز رسانی گزینه ای برای مشاهده آب و هوای دیروز در پیش بینی 10 روزه است. در iOS 16 فقط می توانید روز جاری و 10 روز آینده را مشاهده کنید، اما در iOS 17 می توانید روز جاری، 10 روز آینده و آب و هوای روز قبل را مشاهده کنید.

هوای دیروز ios 17
پیش بینی های 10 روزه شانس بارندگی هر روز را نشان می دهند و به جای پیش بینی “خلاصه روزانه” را ارائه می دهند.

رابط اصلی آب و هوا با متن بزرگ “موقعیت من” برای پیش بینی آب و هوا در مکان فعلی شما، با شهر در زیر به روز شده است. در iOS 16، به سادگی شهر را می‌گفت که می‌تواند هنگام پیمایش در چندین شهر ذخیره‌شده گیج‌کننده باشد.

برخی از ماژول های آب و هوا تغییر مکان داده اند، با بارش باران و پیش بینی ساعتی ابتدا نشان داده شده است. اخبار و هشدارها در برنامه پایین‌تر نشان داده می‌شوند و یک ماژول آب‌وهوای «متوسط» جدید وجود دارد که نحوه انحراف دمای فعلی از میانگین تاریخی آن روز را نشان می‌دهد.

میانگین آب و هوا در iOS 17
اپل یک ماژول ماه اضافه کرده است که وضعیت فعلی ماه، زمان تا ماه کامل بعدی، زمان غروب و طلوع ماه، و یک تقویم ماه را نشان می‌دهد، به علاوه ماژول سرعت باد اندازه بزرگ‌تری دارد که اطلاعات سرعت وزش باد را در یک ساعت نشان می‌دهد. نگاه ماژول باد همچنین مقایسه روزانه و مقیاس باد را نمایش می دهد.

موقعیت ماه ios 17
مقایسه‌های روزانه برای شاخص UV، رطوبت، شاخص “Feels Like” و دید گنجانده شده است، و گزینه‌هایی برای تغییر واحدها برای سرعت باد، بارش، فشار و فاصله وجود دارد.

به‌نظر نمی‌رسد اپل هیچ تغییری در داده‌های استفاده‌شده برای اپلیکیشن Weather اعمال نکرده باشد، علی‌رغم شکایت از نادرستی آن پس از ادغام برنامه Dark Sky.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا