بررسی تخصصی

ویژگی های iOS 17: راهنمای مگا نهایی

در طول فرآیند تست بتای iOS 17 از ژوئن تا سپتامبر، MacRumors مجموعه‌ای از راهنمای ویژگی‌های عمیق نوشت که هر افزوده جدید مهم را برجسته می‌کند، به علاوه اینکه چگونه با استفاده از ویژگی‌های جدید شما را راهنمایی می‌کند.

ویژگی های iOS 17: راهنمای مگا نهایی
این راهنمای جامع همه پوشش ما را جمع‌آوری می‌کند و آن را به منبعی عالی برای کاربران عادی که فرصتی برای آزمایش iOS 17 نداشته‌اند و کسانی که ممکن است همه ویژگی‌های جدید را به خاطر نداشته باشند تبدیل می‌کند. همه چیز بر اساس برنامه یا ویژگی سازماندهی شده است تا پیدا کردن آنچه ممکن است به دنبال آن باشید آسان شود.

به روز رسانی صفحه قفل

اپل به‌روزرسانی‌های بیشتری را برای صفحه قفل در iOS 17 با StandBy انجام داد، قابلیتی که آیفون را در هنگام شارژ شدن به یک هاب خانگی تبدیل می‌کند و در جهت افقی قرار می‌گیرد. این به روز رسانی همچنین ویجت های تعاملی و ویژگی های دیگر را به ارمغان می آورد.

ویژگی صفحه قفل iOS 17

هر ویژگی جدید برای صفحه قفل است در راهنمای صفحه نمایش قفل iOS 17 ما مشخص شده است.

پیام ها

برنامه Messages یک طراحی مجدد دارد که باعث می‌شود کمتر به هم ریخته‌تر و استفاده از آن ساده‌تر شود، به علاوه عملکرد برچسب‌ها را اصلاح کرده است. ایموجی ها اکنون برچسب هستند و می توانند در هر جایی از iMessage قرار بگیرند و حتی می توانید استیکرهای خود را از روی عکس ها ایجاد کنید. یک ویژگی جدید Check In با اجازه دادن به دوستان و خانواده برای ردیابی سفرهای شما در زمانی که تنها هستید، شما را ایمن نگه می دارد.

ویژگی پیام‌های iOS 17

بیش از 10 ویژگی جدید در برنامه Messages وجود دارد که همه آنها می توانند باشند در راهنمای پیام‌های iOS 17 ما یافت می‌شود.

حریم خصوصی و امنیت

چندین بهبود حریم خصوصی و امنیتی در iOS 17 وجود دارد، از جمله دسترسی محدود به برگه مرور خصوصی، حذف URL های ردیابی، راه های امن برای اشتراک گذاری رمزهای عبور و موارد دیگر.

ویژگی بهبود حریم خصوصی و امنیت iOS 17

تمام پیشرفت‌های حریم خصوصی و امنیت در iOS 17 در راهنمای حریم خصوصی و امنیت ما فهرست شده‌اند.

ایمنی

ویژگی‌های جدید مرتبط با ایمنی در iOS 17 از هشدارهای محتوای حساسی که عکس‌های برهنه ناخواسته را مسدود می‌کنند تا نقشه‌های آفلاین و یادآورهای مهم برای داروها را شامل می‌شود.

ویژگی ایمنی iOS 17

همه ویژگی های ایمنی به روز شده در iOS 17 در راهنمای اختصاصی ایمنی iOS 17 ما گنجانده شده است.

CarPlay

اپل پیش‌نمایش تجربه نسل بعدی CarPlay را پیش‌نمایش نکرد، اما ‌CarPlay، SharePlay را برای اینکه به همه افراد داخل خودرو اجازه می‌دهد در موسیقی مشارکت کنند، دریافت کرد، به‌علاوه شامل بهبودهایی برای مکان‌یابی ایستگاه‌های شارژ EV است.

CarPlay iOS 17 Everything New Thumb
همه چیز جدید در CarPlay می تواند باشد در راهنمای اختصاصی CarPlay ما یافت می شود.

سیری

در iOS 17، دیگر نیازی به گفتن «Hey Siri» برای فعال کردن Siri ندارید و در عوض می‌توانید فقط بگویید «‌Siri». سیری همچنین می‌تواند مقالات وب را بخواند و درخواست‌های پشت سر هم را تشخیص دهد.

ویژگی سیری iOS 17

برای اطلاعات بیشتر در مورد چیزهای جدید سیری‌ (و Spotlight)، راهنمای اختصاصی iOS 17 داریم.

سافاری

سافاری از نمایه‌هایی برای جدا کردن مرور کار و مرور خانگی (یا هر نوع مروری که می‌خواهید جدا کنید) پشتیبانی می‌کند، به علاوه اکنون یک پنجره مرور خصوصی قفل شده است که نمی‌توانید بدون احراز هویت FaceTime یا Touch ID آن را باز کنید.

ویژگی سافاری عمومی iOS 17

اپل همچنین ویژگی‌های ضد ردیابی، عملکرد رمز عبور را تقویت کرده و موارد دیگر را با جزئیات کامل در راهنمای سافاری iOS 17 ما بهبود داده است.

تلفن و فیس تایم

اپلیکیشن Phone و اپلیکیشن های FaceTime برخی از قابل توجه ترین تغییرات را در iOS 17 دارند. می‌توانید پوستر تماسی را تنظیم کنید که افراد هنگام تماس با آن‌ها ببینند، و می‌توانید پیام‌های صوتی را که افراد می‌گذارند به‌طور هم‌زمان مشاهده کنید تا در صورت مهم بودن آن را دریافت کنید. FaceTime از پیام‌های صوتی و تصویری پشتیبانی می‌کند تا بتوانید پیام‌های صوتی FaceTime را نیز بگذارید.

ویژگی FaceTime iOS 17

برای اطلاعات بیشتر در مورد چیزهای جدید فیس تایم و برنامه تلفن، راهنمای ارتباطی اختصاصی iOS 17 را داریم.

تصحیح خودکار و صفحه کلید

اپل از یک الگوریتم یادگیری ماشینی جدید برای تصحیح خودکار استفاده می کند، بنابراین هوشمندتر از قبل است، به علاوه تصحیح اشتباهاتی که انجام می دهد آسان تر است. تکمیل خودکار سریع‌تر است و برچسب‌ها اکنون در همان مکان شکلک یافت می‌شوند تا بتوانید در همه جای سیستم عامل از آنها استفاده کنید.

ویژگی صفحه کلید عمومی iOS 17

در راهنمای تصحیح خودکار iOS 17 ما می‌توانید مروری دقیق‌تر از موارد جدید تصحیح خودکار پیدا کنید.

استراق سمع کردن

AirDrop یک گزینه NameDrop جدید برای به اشتراک گذاشتن سریع اطلاعات تماس با کسی با لمس دو گوشی با هم دارد، به علاوه گزینه های جدیدی برای اشتراک گذاری نزدیکی وجود دارد.

ویژگی AirDrop iOS 17

چند ویژگی جدید دیگر در AirDrop موجود است که در راهنمای AirDrop ما قابل مشاهده است.

AirPlay

چند ویژگی جدید در AirPlay وجود دارد، از جمله قابلیت AirPlay خودکار با تلویزیون ها و عملکرد هوشمندتر AirPlay که دستگاهی را که AirPlay به آن بیشتر می‌کنید در بالای رابط AirPlay قرار می‌دهد.

قابلیت AirPlay iOS 17
اواخر امسال، اپل همچنین قصد دارد قابلیت‌های AirPlay را به تلویزیون‌های هتل بیاورد تا بتوانید محتوای خود را بدون نیاز به ورود به سرویس‌های پخش خود در سفر تماشا کنید.

آب و هوا

در اپلیکیشن Weather، اپل یک ویجت جدید برای مشاهده مراحل ماه اضافه کرده است، به علاوه گزینه ای برای مشاهده آب و هوای دیروز در پیش بینی 10 روزه. چندین تغییر کوچک اما مفید دیگر وجود دارد که همه آنها در راهنمای هواشناسی iOS 17 ما توضیح داده شده است.

برنامه هواشناسی ios 17 ماه

سلامتی

در برنامه Health، ویژگی جدید اصلی ردیابی خلق و خو است که به شما کمک می‌کند تا احساسات خود را در طول روز و در مدت زمان طولانی فهرست‌بندی کنید، و تعیین کنید چه چیزی بر احساس شما تأثیر می‌گذارد و چگونه فعالیت‌هایی مانند ورزش بر خلق و خوی شما تأثیر می‌گذارد. اپلیکیشن Health به iPad نیز گسترش یافته است و چند ویژگی جدید دیگر نیز وجود دارد.

ویژگی سلامت iOS 17

همه چیز جدید در برنامه Health در راهنمای iOS 17 Health ما توضیح داده شده است.

نقشه ها

در اپلیکیشن Maps، اپل برای اولین بار نقشه‌های آفلاین را اضافه کرده است، بنابراین می‌توانید نقشه‌های منطقه‌ای را که در آن هستید یا بازدید می‌کنید دانلود کنید و حتی بدون اتصال تلفن همراه یا WiFi به آن دسترسی داشته باشید.

ویژگی نقشه های عمومی iOS 17

همچنین تغییراتی در رابط Maps و چند ترفند دیگر وجود دارد که جزئیات آن در راهنمای نقشه‌های iOS 17 ما موجود است.

عکس و دوربین

اپلیکیشن IOS 17 Photos قادر است علاوه بر افراد، حیوانات خانگی را نیز تشخیص دهد و گربه‌ها و سگ‌های مختلف را به درستی شناسایی کند. Visual Look Up با دستور العمل ها، نمادهای لباسشویی، و موارد دیگر کار می کند، به علاوه می توان از آن در ویدیوها استفاده کرد. برنامه دوربین دارای یک رابط بهبود یافته برای کدهای QR و ابزارهای تراز جدید است.

ویژگی برنامه عکس های عمومی iOS 17

خلاصه ای از تمام ویژگی های جدید در برنامه های عکس و دوربین iOS 17 را می توانید در راهنمای اختصاصی ما پیدا کنید.

اپل موزیک

در iOS 17، اپل ویژگی‌های طولانی درخواستی مانند لیست‌های پخش مشترک و crossfade را برای یک تجربه موسیقی بی‌وقفه اضافه کرده است. همچنین ابزارهای جدید به اشتراک گذاری CarPlay، اعتبار آهنگ و موارد دیگر وجود دارد.

ویژگی iOS 17 Apple Music
فهرست کاملی از همه چیزهای جدید در Apple Music را می‌توانید در راهنمای iOS 17 Apple Music ما پیدا کنید.

یادداشت ها و یادآوری ها

برنامه یادداشت‌ها و یادآوری‌ها در iOS 17 دارای تعدادی ویژگی جدید مفید است. می‌توانید برای اولین بار یک یادداشت را به یادداشت دیگری پیوند دهید، بنابراین می‌توانید اسنادی به سبک ویکی ایجاد کنید، و در Reminders، مرتب‌سازی خواربار، بخش‌های سفارشی و گزینه نمای ستونی وجود دارد.

ویژگی یادداشت های عمومی iOS 17

خلاصه کاملی از موارد جدید یادداشت‌ها و یادآوری‌ها را می‌توانید در راهنمای ما پیدا کنید.

دیگر چگونه Tos

ادامه مطلب

ما یک مرور کلی از همه ویژگی‌های جدید در iOS 17 را در یک مکان مفید در اختیار داریم خلاصه iOS 17 ما، که همچنین ارزش بررسی تمام جزئیات کوچکی را دارد که در راهنماهای ما و نحوه انجام آن قرار نگرفته است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا