بررسی تخصصی

بهترین برنامه ها با ویژگی های جدید iOS 17 و watchOS 10

با انتشار یک سیستم عامل جدید، ویژگی ها و عناصر طراحی متعددی برای توسعه دهندگان وجود دارد که می توانند از آن استفاده کنند. اکنون که iOS 17 منتشر شده است، بسیاری از برنامه‌های اصلی امروز به‌روزرسانی‌های جالبی دریافت می‌کنند که در زیر گردآوری کرده‌ایم. WatchOS 10 همچنین دارای یک زبان طراحی جدید است، بنابراین طیف وسیعی از به‌روزرسانی‌های اپل واچ نیز وجود دارد که می‌توانید آن را بررسی کنید.

آماده باش پروازی

Flighty (رایگان، اشتراک ممتاز)

اپلیکیشن محبوب ردیابی پرواز Flighty برای اولین بار در حال گسترش به اپل واچ است و جزئیات مهم پرواز را به مچ دست شما می آورد. Flighty برای Apple Watch مانند Flighty در آیفون کار می کند، اما به روز رسانی های هوشمند را برای هر مرحله از پرواز ارائه می دهد.

ساعت اپل فلایتی ios 17
وقتی برای رفتن به فرودگاه آماده می‌شوید، به شما اطلاع می‌دهد که هواپیمایتان از چه زمانی بلند می‌شود و آیا تاخیری وجود دارد یا خیر، سپس وقتی آنجا هستید، گیت، ساعت حرکت و صندلی خود را خواهید دید. عدد. پس از سوار شدن، گزارشی از پیشرفت پرواز خود دریافت خواهید کرد. Flighty از طراحی بصری جدید ‌watchOS 10 استفاده می‌کند و در Apple Watch Smart Stack نشان داده می‌شود که با کشیدن انگشت به بالا روی صفحه ساعت یا چرخاندن Digital Crown قابل دسترسی است. Flighty همچنین دارای ویجتی است که برای حالت StandBy در iOS 17 طراحی شده است.

هوای هویج (رایگان، اشتراک ممتاز)

Carrot Weather از ویژگی صدای شخصی iOS 17 استفاده می کند تا به کاربران اجازه دهد صدای خود را برای به روز رسانی آب و هوا داشته باشند. با Personal Voice که یک ویژگی دسترسی است، می‌توانید نسخه دیجیتالی صدای خود را ایجاد کنید که بتواند برای شما با صدای بلند صحبت کند. این برای افرادی طراحی شده است که ممکن است توانایی صحبت کردن خود را از دست بدهند، اما هر کسی می تواند از آن استفاده کند.

هوای هویج ios 17
ویجت‌های آب و هوای جدیدی وجود دارد که می‌توان از آنها با حالت StandBy در آیفون استفاده کرد، و برنامه Apple Watch با زیبایی‌شناسی جدید اپل طراحی شده است که برای دسترسی آسان‌تر به اطلاعات طراحی شده است.

Slopes (رایگان، اشتراک ممتاز)

برنامه اسکی و اسنوبورد Slopes دارای یک برنامه Apple Watch است که بر روی قابلیت نگاه تمرکز دارد، این همان چیزی است که اپل برای ‌watchOS 10 تلاش می‌کند. می‌توانید با استفاده از Digital Crown، شروع تمرینات، مشاهده ارتفاع، مسافت طی شده و موارد دیگر، روی همه گزینه‌های مختلف داده در برنامه حرکت کنید.

spark ios 17 1
می‌توانید ضبط را در آیفون شروع کنید و آن را با اپل واچ همگام‌سازی کنید، همچنین از حالت StandBy در آیفون و Smart Stack در ساعت پشتیبانی می‌شود.

به روز رسانی های دیگر برنامه

  • ابزارک‌های ساعت جهانی (رایگان، باز کردن قفل حرفه‌ای 3.99 دلار) – ابزارک‌های ساعت جهانی اکنون شامل پشتیبانی StandBy و ویجت‌های جدید Lock Screen برای iPad می‌شوند.
  • Halide (2.99 دلار در ماه) – برنامه دوربین Halide شامل رندر HDR بهبودیافته، زمان‌های عکس‌برداری پاسخگوتر، و ویژگی Zero Shutter Lag است که بهتر با تصویر گرفته شده با آنچه در منظره یاب قابل مشاهده است مطابقت دارد. Halide با قیمت 2.99 دلار در ماه، 11.99 دلار در سال یا یک بار خرید 59.99 دلار در دسترس است.

ادامه مطلب

برنامه ای را می شناسید که به روز رسانی مفیدی دریافت کرده است که ما در لیست خود نداریم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا