بررسی تخصصی

در اینجا نگاهی واقعی به مقایسه رده بندی آیفون 14 با آیفون 13 داریم.

تصاویر جدید ماکت‌های چاپ سه‌بعدی، که احتمالاً بر اساس ابعاد نسبتاً دقیق آیفون ۱۴ آینده است، نگاهی دقیق به تغییرات طراحی اپل برای آیفون‌های ۲۰۲۲، به‌ویژه بزرگ‌تر شدن سیستم‌های دوربین در مقایسه با جدیدترین آیفون ارائه کرده است. 13 سری.

طبق شایعات و شماتیک های قبلی، سری آیفون 14 دارای سیستم های دوربین بزرگتر در پشت خواهد بود. تصاویر به اشتراک گذاشته شده امروز توسط مک اوتاکارا با تلاش برای قرار دادن ماکت‌های فیزیکی آیفون 14 در قاب‌های آیفون 13 و دیدن اینکه آیا مناسب هستند، نگاه واقعی‌تری به این تغییر طراحی ارائه دهید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎ سیستم دوربین دوگانه ساده‌تر در مدل‌های غیر پرو کوچک‌تر از سیستم دوربین سه لنز پرو است، بنابراین برآمدگی دوربین در آیفون 14 مکس غیرپرو جدید به‌طور قابل‌توجهی کوچک‌تر از آیفون 13 6.7 اینچی فعلی اپل خواهد بود. پرو مکس

دوربین قالب قاب آیفون 14 max 1ماکت آیفون 14 مکس در قاب آیفون 13 پرو مکس

با حرکت به سمت مقایسه‌های مشابه، مدل‌های کوچک‌تر 6.1 اینچی آیفون 14 و 14 پرو به خوبی در قاب‌های آیفون 13 و 13 پرو مناسب نیستند. تصاویر نشان می‌دهند که برآمدگی دوربین به‌ویژه باعث مشکلات مربوط به تناسب می‌شود، زیرا در آیفون 14 و 14 پرو به میزان قابل توجهی بزرگ‌تر است. اندازه کلی دستگاه نیز کمی بزرگتر به نظر می رسد، زیرا تلفن ها حتی نمی توانند در قاب ها فشرده شوند.

آیفون 14 6ماکت آیفون 14 همراه با قاب آیفون 13 و درب دوربین

حرکت به بالاترین مدل از سری آیفون 14، یعنی آیفون 14 پرو مکس 6.7 اینچی، مک اوتاکارا می‌گوید که ابعاد کلی آن با آیفون 13 پرو مکس مشابه است و بنابراین در مدل فعلی جای می‌گیرد، البته با برخی احتیاط‌ها. همانطور که در مورد سایر مدل‌های آیفون 14 صدق می‌کند، برآمدگی بزرگ‌تر دوربین از تناسب دقیق با قاب موجود جلوگیری می‌کند.

قالب های آیفون 14 پرو maxماکت آیفون 14 پرو مکس همراه با قاب و قاب دوربین آیفون 13 پرو مکس

مک اوتاکارا همچنین بررسی کرد که چگونه محافظ‌های صفحه نمایش برای خط آیفون 13 متناسب با مدل‌های مربوط به مدل آیفون 14 هستند و نشان می‌دهند که برخی از مدل‌ها ممکن است واقعاً حاشیه‌های نمایشگر نازک‌تری با شعاع گوشه‌های متفاوت ببینند.

سرانجام، مک اوتاکارا قادر به تعیین طرح‌بندی دوربین جلو و سنسورها در مدل‌های Pro نبود، زیرا ماکت‌ها این جزئیات را شامل نمی‌شوند. شایعات و نشت‌ها حاکی از آن است که مدل‌های Pro به جای یک بریدگی، دارای طرح قرص و سوراخ‌دار خواهند بود.

برای یادآوری، شایعه شده است که سری آیفون 14 از چهار مدل تشکیل شده است که دو مدل 6.1 اینچی و 6.7 اینچی پایین‌تر و دو مدل پرو رده‌بالا هم اندازه دارند. خط تولید آیفون 14 پایان راه را برای آیفون کوچکتر 5.4 اینچی «مینی» نشان خواهد داد. برای خلاصه کامل همه چیزهایی که از آیفون جدید امسال انتظار داریم، خلاصه جامع ما را ببینید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا