بررسی تخصصی

ظاهراً رفتار نمایشگر همیشه روشن آیفون 14 پرو در iOS 16 چند روز قبل از رونمایی فاش شد

به گفته منبعی که با آن صحبت کرده است، آیفون 14 پرو به لطف نمایشگر همیشه روشن، رفتار منحصربه‌فردی را در صفحه قفل و تغییرات قابل توجهی در نوار وضعیت نشان می‌دهد. MacRumors.

آیفون 14 پرو همیشه در صفحه نمایش 3
منبع آخرین موج اطلاعات مسئول نشت بمب در اوایل این هفته بود که ادعا می‌کرد بریدگی‌های نمایشگر آیفون 14 پرو به جای دو بریدگی مجزا، یک “قرص” واحد در بالای نمایشگر دارند.

بر اساس اطلاعات جدید از منبع به اشتراک گذاشته شده به طور انحصاری با MacRumorsصفحه قفل iOS 16 به طور مستقیم با صفحه نمایش همیشه روشن آیفون 14 پرو تعامل خواهد داشت و دارای ادغام با اعلان ها و جلوه عمق و رنگ تصاویر پس زمینه است.

آیفون 14 پرو همیشه در صفحه نمایش 1


همچنین ظاهراً نوار وضعیت آیفون 14 پرو تغییراتی را در نتیجه افزایش فضای قابل استفاده در بالای نمایشگر، حرکت نشانگر سیگنال سلولی به سمت چپ و اجرای مجدد نوار وضعیت باتری تمام عرض روی قفل مشاهده خواهد کرد. صفحه نمایش و مرکز اعلان زمانی که دستگاه قفل است.

آیفون 14 پرو همیشه در صفحه نمایش 2


این منبع چندین گرافیک را به اشتراک گذاشت که ظاهراً بر اساس اطلاعات اپل است که برخی از تغییرات نرم افزاری آیفون 14 پرو را نشان می دهد. MacRumors انجمن ها و از آن زمان اطلاعات بیشتری ارائه کرده است. ظاهراً آیفون 14 پرو دارای ویژگی‌ها و تغییرات خاص زیر خواهد بود:

  • پس‌زمینه تصاویر پس‌زمینه صفحه قفل با جلوه عمق حذف می‌شود و زمانی که نمایشگر در حالت همیشه روشن است، کاملاً تیره می‌شود، در حالی که پیش‌زمینه کم‌نور می‌شود. علاوه بر این، بسته به سفارشی‌سازی کاربر، پیش‌زمینه با رنگ‌ها و ویژگی‌های برجسته لبه‌ها رنگ آمیزی می‌شود.
  • ویجت‌ها در صفحه نمایش همیشه روشن قابل مشاهده خواهند بود، اما در فواصل زمانی تعیین شده، برای جلوگیری از سوختن OLED، محو می‌شوند و برای کاربر قابل توجه نیستند.
  • محتوای نشان داده شده در صفحه قفل همیشه روشن و صفحه قفل تمام روشن باید به یک شکل پیکربندی شود و قابل تفکیک نباشد، به این معنی که آنها باید کاغذ دیواری، انتخاب رنگ، فونت و ویجت یکسانی را به اشتراک بگذارند. عناصر بصری اصلی خود نمایشگر همیشه روشن را می توان به طور مستقل سفارشی کرد.
  • اعلان‌ها بخشی از تجربه نمایش همیشه روشن آیفون 14 پرو خواهند بود و مانند صفحه قفل معمولی، اعلان‌ها هر بار از پایین پخش می‌شوند و به مدت 10 ثانیه به‌طور نامحسوس قابل مشاهده هستند. پس از بیدار شدن صفحه نمایش، اعلان ها از پایین متحرک می شوند و به تنظیمات تعریف شده توسط کاربر در مورد نحوه ارائه اعلان ها در صفحه قفل (مانند شمارش، پشته یا لیست) ادامه می دهند.
  • اپل همچنین ممکن است به کاربران اجازه دهد شمارنده اعلان را در پایین صفحه نمایش همیشه روشن فعال کنند.

همچنین گفته می‌شود که اپل قصد دارد به‌روزرسانی‌هایی مانند iOS 16.0.1 یا 16.1 را به زودی پس از عرضه آیفون 14 پرو منتشر کند که شامل رفع مشکلات مربوط به نمایشگر همیشه روشن دستگاه و تصاویر پس‌زمینه می‌شود. در حالی که این شرکت اکنون در مراحل پایانی توسعه این ویژگی است، طبق گزارش‌ها هنوز با اشکالاتی مواجه است و مهندسان نرم‌افزار تیم‌های مختلف از جمله اپل واچ را درگیر می‌کند تا تجربه نمایشگر همیشه روشن را قبل از عرضه به پایان برساند.

انتظار می‌رود سری آیفون 14 پرو در رویداد «فار اوت» اپل در روز چهارشنبه 7 سپتامبر معرفی شود. آیفون 14 و آیفون 14 پرو احتمالاً در روز جمعه 9 سپتامبر برای پیش‌سفارش در دسترس خواهند بود و به زودی عرضه خواهند شد. مشتریان در روز جمعه 16 سپتامبر.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا