بررسی تخصصی

انتظار می رود ویژگی دمای بدن اپل واچ سری 8 چگونه کار کند

اعتقاد بر این است که فناوری سنجش دمای بدن اولین ارتقاء ارائه شده توسط Apple Watch Series 8 در رویداد “Far out” اپل در هفته آینده است. به لطف گزارش‌های مختلف از منابع معتبر، ما ایده نسبتاً خوبی از نحوه عملکرد ویژگی‌های سلامت دمای بدن داریم.

series6ledsآرایه سنسور عقب اپل واچ سری 6 که حسگر اکسیژن خون را معرفی می کند.

نظارت بر دمای بدن اپل واچ مدت‌هاست که توسط منابعی مانند مینگ چی کو، تحلیلگر اپل شایع شده است، اما در طول سال گذشته شایعات پیرامون این ویژگی در نهایت در اواخر سال جاری در اپل واچ سری 8 عرضه شد. برخلاف امید برخی از ناظرانی که امیدوارند بتوانند دمای بدن خود را بررسی کنند یا در صورت تب، اعلان دریافت کنند، به نظر می رسد که این ویژگی ممکن است در زمان راه اندازی به طور قابل توجهی محدودتر باشد.

گزارش ها از مجله ی وال استریت و بلومبرگمارک گورمن اظهار داشت که سنسور دمای بدن در درجه اول برای کمک به برنامه ریزی باروری طراحی شده است و به زنان بینشی در مورد چرخه تخمک گذاری خود می دهد و می تواند برای بهبود تشخیص الگوها هنگام ردیابی خواب استفاده شود. اپل قابلیت های ردیابی خواب اپل واچ را در watchOS 9 به طور قابل توجهی تقویت کرد، بنابراین بهبودهای بیشتر در این زمینه با کمک سخت افزار در سال جاری قابل قبول به نظر می رسد.

دمای بدنه اپل واچ به پایان رسیدمفهوم مک رامورز اپل واچ قابلیت خواندن دقیق دمای بدن را به تصویر می کشد، ویژگی که بعید به نظر می رسد در اپل واچ سری 8 وجود داشته باشد.

همچنین گفته می‌شود اپل برنامه‌هایی برای فعال کردن سنسور دمای بدن برای تشخیص تب کاربر دارد، اما بعید به نظر می‌رسد که این ویژگی با عرضه اپل واچ سری 8 در دسترس باشد. گورمن معتقد است که در آینده، مدل‌های اپل واچ می‌توانند تعیین کنند که دمای بدن کاربر بالاتر از حد معمول است یا خیر، اما هنوز بعید است که اندازه‌گیری دقیقی را نشان دهد. در مجموع، این نشان می‌دهد که سنسور دمای بدن همراه با Apple Watch Series 8 ممکن است آن چیزی نباشد که برخی از کاربران انتظار دارند.

به گفته کو، اپل در ابتدا قصد داشت ویژگی اندازه‌گیری دمای بدن را با مدل‌های Apple Watch Series 7 ارائه دهد، اما زمانی که الگوریتم دمای بدنی که توسعه داده بود، قبل از ورود دستگاه به تست اعتبار سنجی مهندسی (EVT) این برنامه‌ها را کنار گذاشت. ) فاز پارسال.

مشکلاتی که اپل در رابطه با اندازه‌گیری دمای بدن تجربه کرده است، ظاهراً به این واقعیت مربوط می‌شود که دمای پوست به سرعت بر اساس محیط تغییر می‌کند، و از آنجایی که ساعت هوشمند نمی‌تواند دمای هسته بدن را با استفاده از سخت‌افزار کنترل کند، این ویژگی به شدت به الگوریتمی وابسته است که نتایج دقیقی را تولید می‌کند. این احتمالاً توضیح می‌دهد که چرا قابلیت‌های سنجش دمای بدن اپل واچ ممکن است در زمان عرضه سری 8 در اواخر امسال محدود شود.

ماه گذشته، اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده، حق ثبت اختراع سیستم سنجش دما را که به طور آشکار با اپل واچ مرتبط است، از جمله “حسگر دمای مطلق با دقت بالا و دقت بالا” به اپل اعطا کرد. حق اختراع اپل از محفظه دستگاه الکترونیکی محافظت می کند که یک سیستم سنجش دما شامل یک سنسور دما و یک کاوشگر دمای تفاضل را در بر می گیرد.

ثبت اختراع سنسور دمای ساعت اپلتصویری از ثبت اختراع اپل “حسگر گرادیان دما در دستگاه های الکترونیکی”.

این سیستم با محاسبه تفاوت بین دو انتهای یک پروب کار می کند. یک انتها با سطحی که قرار است اندازه گیری شود لمس می شود، در حالی که طرف دیگر به یک سنسور دما متصل است. سپس ولتاژ مثلث در سرهای مختلف پروب را می توان با اندازه گیری دمای تفاضلی مرتبط کرد.

مشخص نیست که آیا فناوری دقیق ذکر شده در پتنت مربوط به سنسور دمای بدن است که قرار است در اپل واچ سری 8 استفاده شود. همچنین ممکن است اپل قصد داشته باشد از یک سیستم اختصاصی Rockley Photonics استفاده کند، یک استارتاپ فناوری سلامت بریتانیایی که یک سیستم حسگر طراحی شده برای دستگاه‌های پوشیدنی ایجاد کرده است که شامل یک سنسور دمای بدن است.

مچ بند RPS سمت معکوسسیستم حسگر دیجیتال پیشرفته Rockley Photonics.

سال گذشته مشخص شد که اپل بزرگترین مشتری Rockley Photonics است. پرونده های مالی راکلی می گوید که اپل بیشترین درآمد خود را در دو سال گذشته به خود اختصاص داده است و یک “قرارداد تامین و توسعه” در حال انجام با این شرکت دارد که بر اساس آن انتظار دارد همچنان برای بیشتر درآمد خود به شدت به اپل متکی باشد. . راکلی قبلاً گفته بود که انتظار دارد از فناوری آن در سال 2022 در ساعت‌های هوشمند مصرف‌کننده استفاده شود که می‌تواند با عرضه اپل واچ سری 8 هماهنگ باشد.

انتظار می‌رود که اپل واچ سری 8 علاوه بر حسگر دمای بدن، از تراشه اس 8 و حالت کم مصرف برای افزایش عمر باتری استفاده کند. این دستگاه به احتمال زیاد در رویداد اپل در روز چهارشنبه 7 سپتامبر رونمایی خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا