بررسی تخصصی

شایعه شده است که نوار وضعیت آیفون 14 پرو دارای نشانگر باتری کلاسیک است

اپل قصد دارد نشانگر باتری کلاسیک iOS را مستقیماً در نوار وضعیت در آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس آینده به نوار وضعیت بازگرداند و به لطف قرص جدیدی از فضای صفحه نمایش اضافه شده در بالای صفحه نمایش استفاده کند. جایگزینی بریدگی شکل

نوار وضعیت باتری آیفون 14 پرو 2
بر اساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با MacRumors و تصاویر ارسال شده در MacRumors اپل نشانگر باتری iOS کلاسیک را به نوار وضعیت آیفون 14 پرو آینده بازگرداند که شامل درصد باتری و نماد باتری جدا از یکدیگر است.

در حالی که اپل درصد باتری را در نسخه بتای iOS 16 به نوار وضعیت بازگرداند، درصد باتری در داخل نماد باتری قرار می گیرد و به دلیل فضای محدود در بالای نمایشگر از آن جدا نمی شود.

ios 16 beta 5 درصد باتری

درصد باتری iOS 16 در حال حاضر در آیفون‌های دارای ناچ

طبق آخرین اطلاعات، اپل در کنار نشانگر باتری کلاسیک، سایر عناصر نوار وضعیت iOS را در صفحه قفل و مرکز اطلاع رسانی آیفون های آینده، از جمله حرکت دادن نشانگر سیگنال سلولی به سمت چپ، دوباره ترتیب می دهد.

با توجه به نیاز به نمایش زمان در سمت چپ، مشخص نیست که نشانگر باتری کلاسیک در نوار وضعیت زمانی که دستگاه باز است و در حال استفاده است وجود خواهد داشت یا خیر.

آخرین نکته یکی از چندین جنبه جدید تجربه آیفون 14 پرو‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ со اولین اتفاق د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‏ اوایل امروز، MacRumors جزئیات جدیدی از تجربه نمایشگر همیشه روشن برای آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس، از جمله رفتار نمایشگر همیشه روشن و عناصر طراحی متفاوت گزارش شده است.

داستان های محبوب

بریدگی قرص‌دار بزرگ آیفون 14 پرو، نشانگرهای حریم خصوصی دوربین و میکروفون را نمایش می‌دهد.

به گفته منبعی که جزئیات را در تالارهای گفتمان MacRumors به ​​اشتراک گذاشته است، بریدگی ترکیبی بزرگ به شکل قرص که برای مدل‌های آیفون 14 پرو در نظر گرفته شده است، نشانگرهای حفظ حریم خصوصی میکروفون و دوربین را نشان می‌دهد. اپل در حال برنامه ریزی برای جایگزینی بریدگی در مدل های آیفون 14 پرو با دو بریدگی جداگانه به شکل قرص و سوراخ دار است که سخت افزار سیستم دوربین TrueDepth را در خود جای می دهد.

شایعات آیفون 14: بدون سیرا آبی، بدون مدل تیتانیوم، آهنرباهای MagSafe قویتر و موارد دیگر

با نزدیک‌تر شدن و نزدیک‌تر شدن به رویداد “Far Out” اپل در مدت کمی بیش از یک هفته، جزئیات بیشتری در مورد آیفون 14 و آیفون 14 پرو آینده در حال آشکار شدن است و آخرین دسته از جزئیات ادعایی انتظارات نهایی را برای رنگ‌ها نشان می‌دهد. ، عملکرد، ویژگی ها و موارد دیگر آیفون های آینده. آخرین شایعات مربوط به کاربر “yeux1122” در وبلاگ کره ای ناور است که …

شایعه: بریدگی‌های نمایشگر آیفون 14 پرو هنگام روشن شدن می‌توانند به شکل قرص پهن ظاهر شوند.

به‌روزرسانی: مارک گورمن، روزنامه‌نگار خوش‌بسته بلومبرگ، از آن زمان این شایعه را تأیید کرده و می‌گوید بریدگی‌های آیفون 14 پرو شبیه «یک قرص پهن» خواهند بود. تقریباً 12 ماه از اولین باری که شایعات حاکی از آن بود که مدل‌های آتی آیفون 14 پرو اپل دارای بریدگی‌های سوراخ‌دار و قرص‌دار در نزدیکی بالای نمایشگر خواهند بود، می‌گذرد. در حالی که این جزئیات طراحی از آن زمان تایید شده است …

iOS 16 تمام شده است، اما هنوز نمی توانید آن را دانلود کنید

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل کار بر روی اولین نسخه iOS 16 را به پایان رسانده است، اگرچه هنوز به صورت عمومی در دسترس نیست. در گزارش اخیر، گورمن گفت که مهندسان اپل چند هفته پیش توسعه نسخه اولیه iOS 16 را به پایان رساندند. این احتمالاً به این معنی است که اپل ویژگی های جدید یا تغییرات عمده ای را برای نسخه های بتا iOS 16 برنامه ریزی کرده است و …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا