بررسی تخصصی

Gurman: iPhone 14 Pro دارای صفحه نمایش همیشه روشن است که ویجت های جدید صفحه قفل iOS 16 را نشان می دهد

به طور گسترده ای انتظار می رود مدل های آیفون 14 پرو دارای نمایشگرهای همیشه روشن باشند که به کاربران امکان می دهد بدون نیاز به ضربه زدن برای بیدار کردن صفحه، اطلاعات قابل مشاهده را مشاهده کنند. در آخرین ویرایش او روشن کردن خبرنامه برای بلومبرگمارک گورمن گفت که این ویژگی شامل پشتیبانی از ویجت های صفحه قفل جدید iOS 16 برای آب و هوا، تناسب اندام و موارد دیگر می شود.

Gurman: iPhone 14 Pro دارای صفحه نمایش همیشه روشن است که ویجت های جدید صفحه قفل iOS 16 را نشان می دهد
گورمن نوشت: مانند اپل واچ، آیفون 14 پرو نیز می‌تواند ویجت‌هایی را نشان دهد که آب و هوا، تقویم، سهام، فعالیت‌ها و سایر داده‌ها را نشان می‌دهد در حالی که صفحه نمایش در روشنایی و نرخ فریم پایین باقی می‌ماند. همچنین تنظیماتی مانند اپل واچ وجود خواهد داشت که از نمایش داده های حساس در صفحه قفل برای دیدن همه جلوگیری می کند.

نمایشگر همیشه روشن احتمالاً می تواند زمان، تاریخ و نشانگر اعلان های خوانده نشده را نیز نشان دهد. مطابق با اپل واچ که از سری 5 دارای حالت نمایش همیشه روشن است، احتمالاً اپل به کاربران این امکان را می دهد که از طریق برنامه تنظیمات، نمایشگر همیشه روشن را در مدل های آیفون 14 پرو فعال یا غیرفعال کنند.

همانطور که توسط Gurman ذکر شده است، حالت نمایش همیشه روشن آیفون 14 پرو باید عمر باتری را با ترکیبی از روشنایی کمتر و نرخ تازه سازی کم حفظ کند. ProMotion که در مدل‌های iPhone 13 Pro معرفی شده است، اجازه می‌دهد نمایشگر در حالت بی‌کار تا 1 هرتز افت کند.

اپل احتمالاً طبق معمول سری آیفون 14 خود را در ماه سپتامبر رونمایی خواهد کرد و هر گونه اختلال عمده در زنجیره تامین را ممنوع خواهد کرد. انتظار می‌رود که تنها مدل‌های Pro و Pro Max دارای نمایشگرهای همیشه روشن باشند، اما این ویژگی ممکن است در آینده به مدل‌های استاندارد کاهش یابد.

گورمن همچنین گفت که اپل در حال برنامه ریزی یک مک مینی جدید با تراشه M2 Pro، یک تلویزیون اپل جدید با تراشه A14، یک هوم پاد اصلاح شده و موارد دیگر است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا