بررسی تخصصی

شایعه: بریدگی‌های نمایشگر آیفون 14 پرو هنگام روشن شدن می‌توانند به شکل قرص بلند ظاهر شوند.

تقریبا 12 ماه از شایعات می گذرد ابتدا پیشنهاد کرد مدل‌های آتی آیفون 14 پرو اپل دارای بریدگی‌های سوراخ‌دار و قرص‌دار در نزدیکی بالای نمایشگر خواهند بود. در حالی که این جزئیات طراحی از آن زمان توسط تحلیلگران محترم تایید شده است، چیزی که کمتر مشخص است این است که چگونه نرم افزار اپل هنگام فعال بودن نمایشگر آیفون، بریدگی ها را در خود جای می دهد. امروز ممکن است قطعه دیگری از پازل به ما داده شده باشد.

iPhone 14 Dummies 2
با توجه به اطلاعات ارائه شده به MacRumors توسط یک راهنمایی‌کننده ناشناس، حفره‌های مجزای قرص و سوراخ‌ها به‌صورت بصری از هم جدا نمی‌شوند، اما در واقع به‌عنوان یک شکل قرص به هم پیوسته و طولانی‌تر ظاهر می‌شوند.

به جای پایبندی به زیبایی ناهموار، پیشنهاد این است که اپل تصمیم گرفته است پیکسل ها را در “فضای مرده” بین برش ها خاموش کند تا ظاهری شبیه قرص یکپارچه ایجاد کند که هنگام مشاهده محتوا بر روی صفحه نمایش کمتر حواسش را پرت کند. .

در یکی دیگر از پیچ و تاب های جذاب، منبع اطلاعات همچنین ادعا می کند که اپل قصد دارد به صورت بصری مناطق سیاه شده اطراف برش ها را برای میزبانی محتوا گسترش دهد. به عنوان مثال، اپل می‌تواند ناحیه را کمی وسیع‌تر کند تا آیکون‌های وضعیت را در سمت چپ و راست قرار دهد، یا حتی هنگام ارائه اعلان‌های خاص، آن را به سمت پایین در یک مربع گرد بزرگ گسترش دهد.

نمایشگر فعال آیفون 14 پرو

تصویر تفاوت بصری برش‌ها را با نمایش خاموش (سمت چپ) در مقابل روشن نشان می‌دهد.

MacRumors در شبکه‌های اجتماعی چینی که ظاهراً از کارمندان فاکسکان درگیر در مونتاژ آیفون 14 پرو سرچشمه می‌گیرد، پچ‌پیچی را در شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی چین کشف کرده است، که نشان‌دهنده اجرای یکپارچه نرم‌افزار قرص است. مانند منبع اصلی، این منابع تأیید نشده اند و ما فقط اطلاعات را از قبل با اخطارهای معمول به عنوان موضوعی برای بحث در اختیار خوانندگان خود قرار می دهیم.

ما مطمئناً می دانیم که آیا این شایعه لحظه آخری در چهارشنبه آینده، 7 سپتامبر، زمانی که اپل رویداد رسانه ای “Far Out” خود را برگزار می کند و در آن از سری جدید آیفون 14 رونمایی می کند، درست خواهد بود یا خیر. ما منتظر آیفون 14 6.1 اینچی، آیفون مکس 6.7 اینچی، آیفون 14 پرو 6.1 اینچی و آیفون 14 پرو مکس 6.7 اینچی هستیم. امسال هیچ آیفون 5.4 اینچی «مینی» وجود نخواهد داشت و اپل در عوض دستگاه‌های بزرگ‌تر را انتخاب می‌کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا