بررسی تخصصی

ویدئو با صفحه نمایش جدید، دوربین های بزرگتر و موارد دیگر، نگاه اول را به داخل آیفون 14 پرو مکس ارائه می دهد

یک ویدیوی جدید اولین نگاه ما به داخل آیفون 14 پرو مکس را نشان می دهد که باتری L شکل، محل قرارگیری اجزای نمایشگر به روز شده، دوربین های بزرگتر و موارد دیگر را نشان می دهد، تنها چند روز پیش از عرضه مدل های جدید آیفون 14 به مشتریان. .

iphone 14 pro max teardown pkbreviews 1
تخریب اولیه توسط PBKreviews انجام شده است و طراحی داخلی را نشان می دهد که شبیه به آیفون 13 پرو مکس سال گذشته است اما با کمی تغییرات. مانند سال گذشته، باتری آیفون 14 پرو مکس امسال L شکل است و MacRumors قبلا گزارش شده بود، باتری کمی کوچکتر از سال گذشته است.

iphone 14 pro max teardown pkbreviews 4

پشت صفحه نمایش Super Retina XDR iPhone 14 Pro Max که یک لایه گرافیتی را برای کمک به دفع گرما نشان می دهد.

به گفته اپل، برای مدیریت بهتر گرما، به‌روزرسانی‌های طراحی داخلی را برای همه مدل‌های آیفون 14 و آیفون 14 پرو انجام داده است. در حالی که این خرابی مستقیماً به این تغییرات اشاره نمی کند، یک صفحه فلزی وجود دارد که مادربرد اصلی را می پوشاند که ممکن است برای دفع گرما بهتر بهینه شده باشد. همانطور که در پاره کردن امروز نشان داده شده است، یک لایه گرافیتی در پشت نمایشگر نیز به گرما کمک می کند.

iphone 14 pro max teardown pkbreviews 2

نگاهی دقیق تر به بریدگی های سوراخ دار و قرص شکل و همچنین حسگر مجاورت جدید

تخریب همچنین به ما نگاه دقیق‌تری به جایگزینی ناچ به‌روز می‌دهد که شامل بریدگی‌های سوراخ‌دار و قرص‌شکل است که به صورت دیجیتالی در iOS ادغام شده‌اند تا جزیره پویا را ایجاد کنند. برای اولین بار در آیفون، اپل حسگر مجاورت را در زیر نمایشگر قرار داده است تا فضایی را در سیستم دوربین TrueDepth آزاد کند و بریدگی را به نفع بریدگی قرص شکل دیجیتالی ایجاد کند.

در آیفون‌های قبلی، حسگر مجاورت که تشخیص می‌دهد تلفن صاف روی میز، در جیب شما یا در حین تماس تلفنی نگه داشته می‌شود، در بریدگی در کنار اجزای Face ID قرار داشت.

همچنین دوربین های عقب به روز شده، نگاهی دقیق تر به گوشی و موارد دیگر را نشان می دهد. انتظار می‌رود که بررسی دقیق‌تر تمامی مدل‌های آیفون 14 و آیفون 14 پرو به پایان برسد. iFixit بلافاصله پس از شروع رسیدن دستگاه ها به مشتریان. iFixitخرابی، درک جامع تری از تغییرات داخلی در جدیدترین آیفون ها ارائه می دهد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا