بررسی تخصصی

جین هوروث، رئیس حریم خصوصی اپل در کنفرانس حفاظت از داده اتحادیه اروپا سخنرانی خواهد کرد

جین هوروات، رئیس حریم خصوصی اپل به عنوان سخنران در کنفرانس رایانه، حریم خصوصی و حفاظت از داده 2022 در بروکسل، بلژیک، فهرست شده است. اپل همچنین حامی مالی این کنفرانس است که قرار است از 23 تا 25 می برگزار شود.

جین هوروث، رئیس حریم خصوصی اپل در کنفرانس حفاظت از داده اتحادیه اروپا سخنرانی خواهد کرد
مشخص نیست که هوروث چه زمانی صحبت خواهد کرد یا درباره چه موضوعاتی قصد دارد در کنفرانس صحبت کند، اما اپل از قانون پیشنهادی بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا حمایت می کند که اپل را ملزم می کند اجازه بارگذاری جانبی برنامه های آیفون را در خارج از اپ استور بدهد. در کنفرانس‌های گذشته، مدیران اپل مانند تیم کوک، مدیر عامل شرکت و کریگ فدریگی، مدیر مهندسی نرم‌افزار، استدلال کرده‌اند که بارگذاری جانبی خطراتی برای حفظ حریم خصوصی و امنیتی دارد.

کوک سال گذشته در کنفرانس رایانه‌ها، حریم خصوصی و حفاظت از داده‌ها صحبت کرد، جایی که او به طور ضمنی گفت که شرکت‌هایی مانند فیس‌بوک با مدل کسب‌وکار به حداکثر رساندن تعامل از طریق الگوریتم‌ها می‌توانند منجر به قطبی‌سازی و خشونت شوند.

«در لحظه‌ای که اطلاعات غلط و تئوری‌های توطئه افسارگسیخته با الگوریتم‌ها آب می‌شوند، دیگر نمی‌توانیم چشم خود را بر روی نظریه‌ای از فناوری ببندیم که می‌گوید همه تعاملات تعامل خوبی است – هر چه طولانی‌تر بهتر – و همه با هدف جمع‌آوری داده‌های بیشتر است. کوک گفت: «زمان زیادی گذشته است که وانمود کنیم که این رویکرد هزینه ای ندارد – دوقطبی شدن، اعتماد از دست رفته و بله، خشونت.»

هوروات در سال 2011 به عنوان مدیر ارشد حریم خصوصی جهانی به اپل پیوست و اکنون عنوان مدیر ارشد حریم خصوصی در این شرکت را دارد. او دارای دو دهه تجربه حقوقی و حریم خصوصی اطلاعات است، با نقش‌های قبلی‌اش از جمله مشاور حریم خصوصی جهانی در Google و مشاور ارشد حریم خصوصی و مسئول آزادی‌های مدنی در وزارت دادگستری ایالات متحده.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در انجمن اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدیدکنندگان سایت می توانند موضوع را مطالعه و دنبال کنند، اما ارسال پست به اعضای انجمن با حداقل 100 پست محدود می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا