بررسی تخصصی

LG اواخر امسال AirPlay را به تلویزیون های اتاق هتل می آورد

LG Electronics یکی از اولین تولید کنندگان تلویزیون خواهد بود که از توسعه AirPlay اپل پشتیبانی می کند، که باعث می شود اپل دسترسی آسان  AirPlay را به تلویزیون های اتاق هتل بیاورد.

هتل های ایرپلی
در یک بیانیه مطبوعاتی (از طریق ZDNETال‌جی اعلام کرد که در اواخر سال جاری، تلویزیون‌های هتل هوشمند LG Pro:Centric را معرفی خواهد کرد که دارای فناوری AirPlay داخلی هستند.

“این یک پیشرفت بزرگ برای سرگرمی های داخل اتاق در صنعت مسافرت و مهمان نوازی است و تاکید می کند که ما چقدر به نیازهای مصرف کنندگانی که به طور فزاینده ای خواستار دسترسی ساده به گزینه های رسانه شخصی خود در بزرگترین صفحه نمایش هستند، هر کجا که هستند، گوش می دهیم.” مایکل کوسلا، معاون مهمان‌نوازی راه حل‌های تجاری ال‌جی، گفت. هتل‌هایی که این ویژگی را ارائه می‌کنند، فوراً با مسافرانی که از دستگاه‌های اپل استفاده می‌کنند، پیشی می‌گیرند و رضایت مهمانان را افزایش می‌دهند و در عین حال تمایز واقعی را از رقابت محلی ایجاد می‌کنند.»

ال‌جی برای ساخت راه‌حل AirPlay با کاربری آسان با اپل همکاری کرد. کاربران آیفون می‌توانند برای دسترسی به AirPlay، یک کد QR را اسکن کنند و به آنها اجازه می‌دهد بدون نیاز به تجهیزات اضافی، محتوا را از آیفون یا آی‌پد به تلویزیون اتاق هتل پخش کنند. ال‌جی می‌گوید AirPlay روی تلویزیون‌هایی که امسال عرضه می‌کند و همچنین «مدل‌های سال اخیر» کار خواهد کرد.

اپل در WWDC گفت که با هتل‌های منتخب همکاری می‌کند تا AirPlay را به تلویزیون‌های پشتیبانی‌شده بیاورد. IHG Hotels & Resorts که در 6000 مکان در سراسر جهان فعالیت می کند، یکی از اولین شرکت هایی خواهد بود که از AirPlay در هتل های خود پشتیبانی می کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا