بررسی تخصصی

Apple Seeds macOS 13 Ventura کاندیدای انتشار برای توسعه دهندگان است

اپل امروز نسخه کاندید انتشار macOS 13 Ventura، نسخه نسل بعدی سیستم عامل مک را پیش از انتشار عمومی برنامه ریزی شده برای دوشنبه، 24 اکتبر، در اختیار توسعه دهندگان قرار داد. نسخه کاندید انتشار یک هفته پس از ارائه یازدهمین نسخه بتا توسط اپل منتشر شد. به توسعه دهندگان

macos ventura roundup header - Apple Seeds macOS 13 Ventura کاندیدای انتشار برای توسعه دهندگان است
توسعه دهندگان ثبت شده می توانند نسخه بتا را از طریق مرکز توسعه دهندگان اپل دانلود کنند و پس از نصب نمایه مناسب، نسخه های بتا از طریق مکانیسم به روز رسانی نرم افزار در تنظیمات برگزیده سیستم در دسترس خواهند بود.

macOS Ventura Stage Manager را معرفی می‌کند، ویژگی جدیدی که به کاربران مک اجازه می‌دهد روی یک کار تمرکز کنند و در عین حال برنامه‌های دیگر را برای جابجایی آسان بین کارها آماده نگه دارند. این به‌روزرسانی دوربین Continuity Camera را اضافه می‌کند که به شما امکان می‌دهد از آیفون به‌عنوان وب‌کم برای مک خود استفاده کنید. از مرکز استیج، نمای میز (برای نمایش میزتان) و استودیو نور پشتیبانی می کند.

Handoff اکنون برای FaceTime در دسترس است تا بتوانید به دلخواه تماس‌ها را بین iPhone، iPad و Mac منتقل کنید و Messages از ویژگی‌هایی برای علامت‌گذاری iMessage به‌عنوان خوانده‌نشده، عدم ارسال iMessage و علامت‌گذاری به‌عنوان خوانده‌نشده پشتیبانی می‌کند. SharePlay هم اکنون در برنامه Messages کار می کند.

برنامه Mail از زمان‌بندی و بازگرداندن ایمیل‌ها تا 10 ثانیه پس از ارسال پشتیبانی می‌کند، و اکنون برنامه‌های Weather و Clock در Mac در دسترس هستند. System Preferences به تنظیمات سیستم تغییر نام داده است و طراحی شبیه به iOS دارد.

صفحه رویداد WWDC 2022 اپل دارای کارت های معاملاتی AR متحرک است
>

Safari از Shared Tab Groups پشتیبانی می‌کند و اپل روی Passkeys کار می‌کند، یک اعتبار نسل بعدی که جایگزین رمز عبور می‌شود. به‌روزرسانی‌هایی برای Spotlight وجود دارد، Photo Library دارای ویژگی‌های جدید است و Metal 3 برای گرافیک بهتر در بازی‌ها در macOS Ventura گنجانده شده است.

برای هر چیز جدید در macOS Ventura‌، ما یک جمع بندی اختصاصی داریم که همه ویژگی ها را بررسی می کند. macOS Ventura قرار است اواخر ماه اکتبر عرضه عمومی شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا