بررسی تخصصی

اپل در حال تحقیق روی پایه آینه و پایه شارژ هدست واقعیت ترکیبی است

طبق درخواست‌های ثبت اختراع جدید، اپل در حال تحقیق در مورد روکش آینه‌ای یک طرفه، سیستم‌های شارژ بی‌سیم و پایه‌های شارژ دستگاه‌های هدست است.

ثبت اختراع سیستم شارژ هدست
در اختراع ثبت شده در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده به سادگی به نام “سیستم نمایش”، اولین بار توسط به طور رسمی اپل، اپل چگونگی شارژ بی سیم یک دستگاه نمایشگر روی سر را از طریق سیم پیچ های القایی که در داخل هدبند قرار می دهند، توضیح می دهد.

اپل توضیح می دهد که چگونه هدبند قابل تنظیم یک هدست ممکن است حاوی تعدادی سیم پیچ گیرنده با فاصله از یکدیگر باشد که به ذخیره سازی انرژی یا باتری دستگاه متصل هستند. هدبند همانطور که انتظار می رفت به کار خود ادامه می دهد، با دو طرف چپ و راست قابل تنظیم برای پشتیبانی راحت از واحد نمایشگر در جلوی صورت کاربر. اپل همچنین حالت های شارژ جداگانه را توصیف می کند تا امکان شارژ بی سیم از طریق این روش را حتی زمانی که کاربر از هدست استفاده می کند، فراهم کند.

این حق اختراع یک “دستگاه منبع تغذیه” را برای همراهی هدست، از جمله پایه ای که به سیم پیچ انتقال متصل است، توصیف می کند. در برخی از تجسم ها، دستگاه منبع تغذیه یک پایه شارژ برای آویزان کردن هدست از طریق هدبند است، در حالی که در برخی دیگر یک پایه شارژ صاف است که به سادگی هدست را در بالای آن قرار می دهد.

ثبت اختراع سیستم شارژ هدست 2


اپل می‌گوید که «نمایشگر نصب‌شده روی سر و دستگاه منبع تغذیه به‌طور مشترک پیکربندی شده‌اند تا سیم‌پیچ گیربکس را هم‌تراز کنند» تا شارژ شود، تا از نیاز کاربران به تراز کردن دقیق کویل‌های شارژ به صورت دستی جلوگیری شود. این می تواند به سادگی به چیدمان سیستم شارژ مربوط شود، همانطور که در مورد پیکربندی پایه وجود دارد، اما به طور بالقوه می تواند حتی به یک سیستم هم ترازی شبیه MagSafe گسترش یابد.

در ثبت اختراع دیگری که اوایل این هفته با عنوان «دستگاه الکترونیکی با آینه یک طرفه شفاف مادون قرمز» اعطا شد، اپل توضیح می‌دهد که چگونه یک دستگاه نمایشگر نصب شده روی سر ممکن است مانند برخی از عینک‌های آفتابی یا عینک اسکی دارای روکش آینه‌ای باشد. آینه یک طرفه به اجزای نوری در ناحیه داخلی مانند دوربین ها و حسگرهای مادون قرمز اجازه می دهد تا به درستی عمل کنند اما با پوشش بازتابنده بیرونی هدست از دید پنهان شوند.

شایعه شده است که هدست واقعیت مختلط اپل، با پتنت های قبلی شامل یک دستگاه کنترل روی انگشت، لنزهای قابل تنظیم، ردیابی چشم، و حتی نرم افزار، اغلب کانون پرونده های ثبت اختراع این شرکت است. در حالی که درخواست های ثبت اختراع را نمی توان به عنوان شواهدی ملموس از سخت افزار دقیقی که اپل قصد فروش آن را دارد در نظر گرفت، دشوار است که از راهی که در آن تعداد زیادی پرونده ثبت اختراع این شرکت ممکن است در تصویر بزرگتر پیرامون پروژه شایعه شده هدست خود قرار بگیرد، نگاه کنیم.

اواخر سال گذشته، تحلیلگران مورگان استنلی خاطرنشان کردند که مجموعه پتنت‌های اپل مربوط به هدست‌های واقعیت مختلط در حال حاضر منعکس‌کننده مقیاس پتنت‌های این شرکت در رابطه با ساعت‌های هوشمند است که مستقیماً قبل از عرضه اپل واچ به بازار عرضه می‌شود، و نشان می‌دهد که این دستگاه ممکن است در حال «نزدیک شدن» باشد. بلند کردن.”

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا