بررسی تخصصی

CES 2023: Nanoleaf کیت هوشمند تلویزیون 4 بعدی، نورگیر و کنترل های Sense+ را راه اندازی کرد

Nanoleaf که به‌خاطر خط پانل‌ها، لامپ‌ها و نوارهای مجهز به HomeKit شناخته می‌شود، امروز از راه‌اندازی چندین لوازم جانبی جدید سازگار با Matter خبر داد که قرار است در سال 2023 وارد بازار شوند.


دستگاه سقف مدولار Nanoleaf Skylight مشابه پانل های دیواری نانولیف است، اما برای استفاده در سقف طراحی شده است. اسکای لایت شامل پنل های ال ای دی مربعی است که می توانند روی یکی از 16 میلیون رنگ تنظیم شوند و در طرح های متعدد چیده شوند.

مانند تمام محصولات Nanoleaf، Skylight از طریق WiFi به یک خانه هوشمند متصل می شود و یکپارچه سازی موسیقی ریتم، آینه کاری صفحه، صحنه های نور، و صحنه های گروهی را ارائه می دهد. از Matter پشتیبانی می کند (و بنابراین با HomeKit کار می کند)، به علاوه به عنوان یک Thread Border Router برای بهبود اتصال دستگاه های Thread دیگر کار می کند.

Nanoleaf همچنین یک کیت هوشمند تلویزیون 4 بعدی را راه‌اندازی می‌کند که شامل یک نوار نوری سازگار با ماده است که می‌تواند به تلویزیون وصل شود و یک دوربین آینه‌ای صفحه‌ای که تشخیص می‌دهد چه چیزی در تلویزیون شما وجود دارد تا نورها را با محتوا مطابقت دهد. Lightstrip دارای 50 منطقه آدرس پذیر جداگانه است و در دو طول برای تلویزیون های 55 تا 65 اینچ و 70 تا 80 اینچ ارائه می شود. Lightstrip می تواند تلویزیون را منعکس کند و همچنین می تواند تمام محصولات نورپردازی Nanoleaf را در اتاق برای یک تجربه سرگرمی جامع هماهنگ کند.

nanoleaf 4d tv - CES 2023: Nanoleaf کیت هوشمند تلویزیون 4 بعدی، نورگیر و کنترل های Sense+ را راه اندازی کرد


در آینده نزدیک، Nanoleaf قصد دارد لامپ‌ها و لامپ‌های ضروری دارای گواهی ماده (A19، BR30، GU10، و یک نور فرو رفته) را راه‌اندازی کند که می‌توانند با ‌HomeKit و دیگر پلت‌فرم‌های خانه هوشمند دارای قابلیت Matter کار کنند. خط کامل پنل‌ها و میله‌های نور Nanoleaf در اواخر سال قابل ارتقاء Matter خواهند بود، با Nanoleaf به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای افزودن پشتیبانی Matter.
Prosser: نسل چهارم آیفون SE همان طراحی آیفون XR را خواهد پذیرفت
>

nanoleaf matter - CES 2023: Nanoleaf کیت هوشمند تلویزیون 4 بعدی، نورگیر و کنترل های Sense+ را راه اندازی کرد


همراه با محصولات نورپردازی جدید، Nanoleaf در حال کار بر روی خط Sense+ Controls است که شامل یک سوئیچ چراغ هوشمند سیم‌کشی شده، سوئیچ نور هوشمند بی‌سیم و پل یادگیری نالا است. همه این محصولات شامل حسگرهای داخلی و نور محیطی برای ایجاد اتوماسیون ها و برنامه هایی هستند که با روال روزانه مطابقت دارند.

sense plus environment - CES 2023: Nanoleaf کیت هوشمند تلویزیون 4 بعدی، نورگیر و کنترل های Sense+ را راه اندازی کرد


محصولات Sense+ که با Thread و Matter سازگار هستند، با دستیار آموزشی Nala Automations Nanoleaf کار می کنند تا تنظیمات نورپردازی هر کاربر را برای ایجاد اتوماسیون های شخصی سازی شده بیاموزند. Nanoleaf می‌گوید که Nala روشن و خاموش کردن چراغ‌ها، تنظیم رنگ‌ها، تنظیم روشنایی و موارد دیگر را بر اساس استفاده پیشنهاد می‌کند.

تمامی محصولات جدید نانولیف قرار است اواخر امسال عرضه شوند. لامپ‌ها و Lightstrips با قابلیت Matter در سه ماهه اول سال 2023 عرضه خواهند شد، در حالی که کیت هوشمند 4 بعدی در سه ماهه دوم سال عرضه خواهد شد. Skylight و Sense+ Controls در سه ماهه سوم سال 2023 عرضه می شوند. اطلاعات بیشتر در وب سایت Nanoleaf موجود است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا