بررسی تخصصی

CES 2023: Withings دستگاه ادرار خوان متصل به آیفون را معرفی کرد که در توالت شما قرار می گیرد

Withings امروز U-Scan را معرفی کرد، یک آزمایشگاه بهداشتی کوچک که به یک کاسه توالت متصل می شود و ادرار را برای غربالگری ادرار خانگی جمع آوری می کند. Withings می گوید که غربالگری ادرار می تواند یک تصویر فوری از تعادل بدن ارائه دهد و نظارت و تشخیص مفید “انواع وسیع اطلاعات سلامتی” را ارائه دهد.


U-Scan به شکل سنگریزه با قطر 90 میلی متر، برای جمع آوری ادرار از طریق ورودی جمع آوری طراحی شده است. هنگامی که وجود ادرار از طریق یک سنسور حرارتی تشخیص داده می شود، پمپی فعال می شود که ادرار را به یک غلاف آزمایشی خاص می فرستد، جایی که یک واکنش شیمیایی توسط یک ماژول نوری خوانده می شود. U-Scan می تواند ادرار را از طریق غلاف های متعدد هدایت کند تا چندین قرائت را در یک زمان انجام دهد. هنگامی که اندازه گیری کامل شد، ادرار از طریق خروجی زباله تخلیه می شود و هنگامی که توالت تخلیه می شود U-Scan تمیز می شود.

U-Scan مجهز به ده‌ها غلاف تست کوچک شده است که می‌توانند قرائت‌های سلامتی مختلفی را ارائه دهند، همراه با اطلاعاتی که از طریق WiFi به برنامه Withings در آیفون ارسال می‌شود. هر کارتریج غلاف تست سه ماه قبل از نیاز به تعویض دوام دارد و خود ریدر قابل شارژ است. برنامه Withings قادر به ارائه نتایج، بینش عملی و راهنمایی بر اساس نتایج ادرار است.

Withings می گوید که U-Scan می تواند توسط چندین نفر استفاده شود زیرا می تواند از طریق ویژگی Stream ID بین کاربران تمایز قائل شود. حسگرهای موجود در خواننده، متغیرهای متعددی را اندازه‌گیری می‌کنند تا با تعیین حرکت و فاصله جریان، جریان ادرار یک کاربر را شناسایی کنند.

CES 2023: Satechi شارژر 200 واتی 6 پورت و Thunderbolt 4 Slim Hub را معرفی کرد
>

U-Scan برای اولین بار در اروپا با کارتریج های Nutri Balance و Cycle Sync3 عرضه می شود. Cycle Sync پیش‌بینی‌های چرخه قاعدگی و یک پنجره تخمک‌گذاری را برای زنان بر اساس تشخیص هورمونی، وزن مخصوص و سطوح pH نشان می‌دهد، به علاوه ارزیابی تعادل آب و خواندن تعادل پروتئین و سبزیجات را ارائه می‌دهد.

Nutri Balance تجزیه و تحلیلی از وزن مخصوص، pH، ویتامین C و سطوح کتون ارائه می دهد. همچنین می‌تواند تعادل مایعات و آب را برای یافتن سطوح هیدراتاسیون ایده‌آل و تعادل پروتئین و سبزیجات برای بهینه‌سازی مصرف مواد مغذی فراهم کند.

Withings U-Scan را در سه ماهه دوم سال 2023 در اروپا عرضه می کند و قیمت آن برای خواننده و یک کارتریج 499.95 یورو خواهد بود. U-Scan پس از آزمایشات آتی FDA در ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا