بررسی تخصصی

سرکوب اشتراک گذاری رمز عبور نتفلیکس برای گسترش به ایالات متحده در سه ماهه دوم 2023

این شرکت امروز در گزارش درآمد سه ماهه اول 2023 خود اعلام کرد نتفلیکس در حال برنامه‌ریزی “گسترش” سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور است که اجرای آن را در سال 2022 آغاز کرد. [PDF].

سرکوب اشتراک گذاری رمز عبور نتفلیکس برای گسترش به ایالات متحده در سه ماهه دوم 2023
طرح “به اشتراک گذاری پولی” که نتفلیکس در تعداد محدودی از کشورها آزمایش کرده است، در سه ماهه دوم به کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده گسترش خواهد یافت. نتفلیکس گفت که از نتایج محدودیت های اشتراک گذاری رمز عبور که اوایل سال جاری در کانادا، نیوزلند، اسپانیا و پرتغال اعمال کرده بود، راضی است.

نتفلیکس در ابتدا قصد داشت در سه ماهه اول سال حذف رمز عبور را در ایالات متحده آغاز کند، اما این شرکت گفت که از آزمایشات خود درس گرفته و “فرصتی برای بهبود تجربه برای اعضا پیدا کرده است.” انتظار می‌رود در هر بازاری که اشتراک‌گذاری پولی اجرا می‌شود، «واکنش لغو» وجود داشته باشد، اما افزایش درآمد بعداً با فعال کردن حساب‌های نتفلیکس توسط وام‌گیرندگان و افزودن حساب‌های «عضو اضافی» به اعضای فعلی صورت می‌گیرد.

در کانادا، اشتراک‌گذاری پولی منجر به افزایش عضویت در نتفلیکس و تسریع در رشد درآمد شد که به نتفلیکس اعتماد به نفس برای گسترش آن به ایالات متحده داده است.

هنگامی که نتفلیکس قوانین اشتراک پولی خود را به ایالات متحده می آورد، استفاده از حساب چند خانوار دیگر مجاز نخواهد بود. مشترکین نتفلیکس که با افرادی که با آنها زندگی نمی کنند یک حساب مشترک دارند، باید برای یک عضو اضافی هزینه کنند. در کانادا، نتفلیکس 7.99 دلار کانادا برای عضو اضافی دریافت می کند که حدود 6 دلار است.

قیمت ها برای هر نفر است و حداکثر دو نفر دیگر را می توان به طرح استاندارد یا Premium موجود Netflix اضافه کرد. قیمت اضافی نمایه، توصیه های شخصی، ورود و رمز عبور را برای هر فرد فراهم می کند. از طرف دیگر، افرادی که در حال حاضر یک حساب نتفلیکس را با فردی خارج از خانواده خود به اشتراک می گذارند، می توانند فرآیند انتقال نمایه را آغاز کنند که به شخصی که دسترسی رایگان به این حساب دارد اجازه می دهد تا حساب جداگانه و پولی خود را ایجاد کند.

کاربران نتفلیکس باید یک مکان اصلی ایجاد کنند و مشترکینی که در این مکان نیستند نمی توانند از طریق آن حساب از این سرویس استفاده کنند. برای سفر یا خانه‌های دوم هزینه‌هایی وجود دارد که نتفلیکس از کاربران می‌خواهد برنامه نتفلیکس را هر ماه یک‌بار در محل اصلی باز کنند.

نتفلیکس ادعا می کند که بیش از 100 میلیون خانوار در حال اشتراک گذاری حساب هستند که بر توانایی آن برای “سرمایه گذاری و بهبود نتفلیکس” برای اعضای پولی تأثیر می گذارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا