بررسی تخصصی

طرح اشتراک گذاری رمز عبور آزمایشی نتفلیکس که 3 دلار اضافی در آمریکای لاتین هزینه دارد

نتفلیکس در حال تلاش برای سرکوب اشتراک‌گذاری حساب بین خانواده‌ها است و اکنون در حال آزمایش هزینه اضافی برای کاربران نتفلیکس در آمریکای لاتین است که رمزهای عبور خود را در اختیار افراد خارج از خانه خود قرار داده‌اند. همانطور که توسط بلومبرگ، مشتریان نتفلیکس که گذرواژه های خود را در آرژانتین، السالوادور، گواتمالا، هندوراس و جمهوری دومینیکن به اشتراک می گذارند، باید پول بیشتری بپردازند.

طرح اشتراک گذاری رمز عبور آزمایشی نتفلیکس که 3 دلار اضافی در آمریکای لاتین هزینه دارد
نتفلیکس قبلاً در حال آزمایش هزینه اضافی برای اشتراک گذاری حساب در شیلی، کاستاریکا و پرو بود، اما این آزمایش اکنون در کشورهای دیگر در حال گسترش است. در آرژانتین، مشتریان باید 219 پزو (1.70 دلار) بپردازند، در حالی که این هزینه در سایر کشورها 2.99 دلار خواهد بود.

شرایط خدمات نتفلیکس اجازه اشتراک گذاری حساب های چند خانواری را نمی دهد، اما نتفلیکس تمایل دارد به سمت دیگری نگاه کند زیرا اشتراک گذاری رمز عبور یک روش معمول است. این شرکت دیگر حاضر نیست اجازه دهد این تمرین ادامه یابد زیرا اخیراً پول خود را از دست داده است.

در سه ماهه اول سال 2022، نتفلیکس برای اولین بار در 10 سال اخیر مشترکین خود را از دست داد و انتظار می‌رود این ضررها ادامه یابد. در نتیجه، نتفلیکس به اشتراک گذاری حساب پایان می دهد و همچنین در حال کار بر روی یک ردیف پخش با پشتیبانی تبلیغاتی است که مقرون به صرفه تر خواهد بود.

تخمین زده می‌شود که ۲۲۲ میلیون خانوار پرداخت‌کننده با ۱۰۰ میلیون خانوار دیگر که درآمدزایی ندارند، اشتراک‌گذاری می‌کنند و نت‌فلیکس در حال برنامه‌ریزی برای اجرای «درآمدزایی مؤثرتر از اشتراک‌گذاری چند خانواری» به عنوان بخشی از یک استراتژی برای افزایش درآمد است.

مشتریان در کشورهایی که نتفلیکس در حال آزمایش هزینه‌های اضافه شده است، این گزینه را خواهند داشت که هزینه دسترسی یا انتقال به یک حساب جدید و پولی را بپردازند. نتفلیکس به مردم اجازه می‌دهد در حین سفر به حساب‌هایشان دسترسی داشته باشند، اما اگر شخصی بیش از دو هفته از حسابی در مکانی استفاده کند که یکی از خانواده‌های پرداخت‌کننده او نیست، این شرکت یک اعلان درون‌برنامه‌ای ارسال می‌کند که از آن‌ها می‌خواهد خانواده‌ای را اضافه کنند. هزینه یا تغییر خانوار اصلی

نتفلیکس گفته است که در حال کار است تا بفهمد که چگونه سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور در کشورهای مورد آزمایش قبل از گسترش هزینه به کشورهای دیگر کار می کند.

نتفلیکس همچنان تنها سرویس استریم است که با کیفیت پخش شارژ می شود. در ایالات متحده، نتفلیکس 9.99 دلار برای برنامه Basic no-HD که امکان پخش جریانی روی یک دستگاه را فراهم می کند، 15.49 دلار برای طرح استاندارد HD که امکان تماشای همزمان دو نفر را دارد، و 19.99 دلار برای طرح Premium با Ultra دریافت می کند. پخش HD و پشتیبانی از چهار بیننده همزمان.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا