بررسی تخصصی

اپل تبلیغات جدید فروشگاه App را برای کمک به کاربران در کشف برنامه های بیشتر معرفی می کند

اپل امروز اعلام کرد که در حال گسترش پیشنهاد خود در مورد نحوه تبلیغ توسعه دهندگان برنامه های خود در اپ استور است و به توسعه دهندگان کمک می کند تا دامنه خود را گسترش دهند و کشف بیشتر آنچه را که اپ استور ارائه می دهد آسان تر می کند.

اپل تبلیغات جدید فروشگاه App را برای کمک به کاربران در کشف برنامه های بیشتر معرفی می کند
تا به حال، اپل دو فرصت تبلیغاتی در اپ استور به توسعه دهندگان ارائه کرده است: در برگه جستجو و در صفحه نتایج جستجو. طبق گفته اپل، هر دو تبلیغات موفقیت چشمگیری برای توسعه دهندگان بوده است و به آنها کمک می کند کاربرانی را پیدا کنند که ممکن است به برنامه های آنها علاقه مند باشند. گسترش فرصت های تبلیغاتی در اپ استور بخشی از تلاش های این شرکت برای حفظ اپ استور به عنوان بهترین مکان برای توسعه دهندگان برای رشد کسب و کارشان است.

تبلیغات جستجوی اپل فرصت هایی را برای توسعه دهندگان در هر اندازه ای فراهم می کند تا تجارت خود را توسعه دهند. مانند سایر پیشنهادات تبلیغاتی ما، این مکان‌های تبلیغاتی جدید بر اساس یک پایه ساخته شده‌اند – آنها فقط حاوی محتوایی از صفحات محصول App Store تأیید شده برنامه‌ها هستند و از همان استانداردهای دقیق حفظ حریم خصوصی پیروی می‌کنند.

به عنوان بخشی از این تلاش ها، اولین فرصت تبلیغاتی جدید در برگه Today – صفحه اول اپ استور خواهد بود. با تبلیغات امروز اپ استور، توسعه‌دهندگان می‌توانند اپلیکیشن‌های خود را درست در کنار محتوای تحریریه روزانه توسط تیم اپ استور تبلیغ کنند. تبلیغات به وضوح به عنوان آگهی علامت گذاری شده اند و از داستان های معمولی اپ استور سرمقاله قابل تشخیص هستند. تب Today اولین تبی است که با باز شدن اپلیکیشن اپ استور از قبل بارگیری می شود و به عنوان بخشی از طراحی مجدد اپ استور در سال ۲۰۱۷ معرفی شد.

دومین قرارگیری تبلیغات جدید برای توسعه دهندگان در اپ استور مستقیماً در صفحات محصول برنامه خواهد بود. تبلیغات در قسمت “شما هم می پسندید” در پایین صفحه ظاهر می شود و همچنین به وضوح به عنوان تبلیغات علامت گذاری می شود.

در سنگ بنای تبلیغات اپ استور اپل، تمرکز این شرکت بر حفظ حریم خصوصی کاربران است. تبلیغات جدید از همان دستورالعمل ها و سیاست های سختگیرانه ای که در تمام پلتفرم ها و خدمات اپل اعمال می شود، پیروی می کنند. هنگامی که کاربران برای اولین بار برنامه های اپل را باز می کنند، مانند ‎App Store، Apple News و Apple Stocks، به آنها این آزادی داده می شود که انتخاب کنند آیا می خواهند تبلیغات شخصی سازی شده را فعال کنند یا خیر.

در ارائه به تبلیغ کنندگان به دست آمده توسط MacRumors در ماه مه، فاش شد که در سه ماهه اول سال 2022، 78 درصد از حجم جستجوی iOS 15 و iPadOS 15 در اپ استور مربوط به دستگاه‌هایی است که تبلیغات شخصی‌شده آن‌ها در همه کشورها و مناطقی که تبلیغات جستجوی اپل در آنها در دسترس است، خاموش شده است.

چه کاربران تبلیغات شخصی را فعال کرده باشند یا نه، اپل تبلیغات شخصی‌سازی شده را به کاربران زیر 18 سال، به کاربران دارای شناسه Apple مرتبط با خردسالان زیر 13 سال یا حساب‌های مدیریت شده نشان نمی‌دهد. علاوه بر این، برخلاف برخی از غول‌های رسانه‌های اجتماعی که به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهند تا جمعیت‌شناسی بسیار خاص کاربران را هدف قرار دهند، اپل توسعه‌دهندگان را از هدف قرار دادن تبلیغات به بخش‌ها و جمعیت‌شناسی با کمتر از 5000 کاربر مشابه دیگر محدود می‌کند و به جلوگیری از هدف‌گیری بیش از حد کمک می‌کند.

اپل همچنین هرگز از عواملی مانند مذهب، وابستگی سیاسی یا سلامتی برای هدف قرار دادن مشتریان خود استفاده نمی کند و ادعا می کند که می تواند بدون نیاز به ردیابی تک تک کاربران، تبلیغات بسیار موثری ارائه دهد. علاوه بر این، تبلیغات اپل هرگز به یک شناسه اپل متصل نمی‌شود و یک «نمایه کاربر» هرگز برای هدف قرار دادن یک کاربر خاص در تمام خدمات این شرکت ایجاد نمی‌شود.

ران اشنایدرمن، مدیر عامل AllTrails، یک برنامه محبوب برای کوهنوردان و کمپینگ‌ها، گفت که تبلیغات ‌App Store‌ اپل به “جذب مشتریان جدید و درگیرتر در سراسر بازارها” کمک کرده است و آنها به جنبه‌ای حیاتی از استراتژی رشد آن تبدیل شده‌اند.

تبلیغات جستجوی اپل به ما کمک کرد تا مشتریان جدید و متعهدتری را در سراسر بازارها جذب کنیم. ما برای جذب مشتری مقرون به صرفه به تبلیغات جستجوی اپل متکی هستیم – این یکی از اجزای مهم استراتژی رشد ما است. با در دسترس قرار گرفتن آنها، ما قصد داریم در مکان های جدید سرمایه گذاری کنیم تا مشتریان بیشتری را در اپ استور به دست آوریم و به رشد کسب و کار خود ادامه دهیم.

اپل به زودی تبلیغات جدید را با توسعه دهندگان محدود آزمایش خواهد کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا