بررسی تخصصی

مک پرو جدید دارای برچسب “محصول تایلند” است، مونتاژ نهایی هنوز در ایالات متحده است

مک پرو جدید اپل دارای برچسب «محصول تایلند» است، اما طبق یک پرونده FCC، مونتاژ نهایی رایانه رومیزی همچنان در ایالات متحده انجام می شود.

ویژگی مک پرو آبی
برای نسل قبلی مک پرو که در سال 2019 منتشر شد، اپل گفت که این رایانه شامل اجزایی است که توسط بیش از 12 شرکت آمریکایی برای واحدهایی که بین مشتریان ایالات متحده توزیع می شود طراحی، توسعه و تولید شده است. با توجه به اینکه Mac Pro اکنون دارای برچسب “محصول تایلند” است، مشخص نیست که آیا هیچ یک از قطعات هنوز از ایالات متحده تهیه شده است یا خیر. اپل بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مک پرو محصول تایلند
چاپ ریز روی مدل‌های مک پرو ۲۰۲۳ فروخته شده در ایالات متحده به شرح زیر است:

طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا. محصول تایلند. مونتاژ نهایی در ایالات متحده آمریکا

چاپ ریز در مدل‌های مک پرو 2019 فروخته شده در ایالات متحده بخوانید:

طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا. مونتاژ شده در ایالات متحده آمریکا.

هر دو مدل 2013 و 2019 مک پرو توسط شرکت تولید کننده Flex در آستین، تگزاس مونتاژ شدند و برچسب نشان می دهد که مونتاژ نهایی مک پرو همچنان در ایالات متحده مستقر خواهد بود، حتی اگر تولید عمدتاً در تایلند باشد. تمام مک های دیگر به طور کامل در کشورهای آسیایی تولید و مونتاژ می شوند.

مک پرو جدید دارای طراحی کلی مشابه مدل 2019 است، اما با چیپ سفارشی M2 Ultra اپل به روز شده است. این رایانه اکنون قابل سفارش است و از سه شنبه به مشتریان می رسد و در فروشگاه ها عرضه می شود.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در انجمن اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدیدکنندگان سایت می توانند موضوع را مطالعه و دنبال کنند، اما ارسال پست به اعضای انجمن با حداقل 100 پست محدود می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا