بررسی تخصصی

اولین سفارشات مک بوک ایر 15 اینچی، M2 Ultra Mac Studio و Mac Pro به مشتریان استرالیا و نیوزلند می رسد.

با معرفی محصولات جدید، طرفداران اپل در استرالیا و نیوزلند همیشه اولین کسانی هستند که به دلیل تفاوت در منطقه زمانی، دستگاه های به روز شده را در روز عرضه به دست می آورند. در این دو کشور به طور رسمی سه شنبه، 13 ژوئن است، به این معنی که مشتریانی که هفته گذشته مک بوک ایر 15 اینچی جدید، M2 Ultra Mac Studio یا Mac Pro را پیش خرید کرده بودند، محموله های خود را دریافت کرده اند.

مک بوک ایر 15 اینچی بنفش
اپل مک های جدید را در مراسم WWDC در 5 ژوئن معرفی کرد و در آن تاریخ شروع به پذیرش سفارش کرد. علاوه بر محموله‌هایی که در 13 ژوئن تحویل داده می‌شوند، این تاریخ شروع در دسترس بودن در فروشگاه را نیز نشان می‌دهد. نیوزلند مکان‌های رسمی خرده‌فروشی اپل ندارد، بنابراین مشتریان استرالیا اولین کسانی هستند که می‌توانند یک مک به‌روزرسانی شده را در فروشگاه اپل خریداری کنند.

ما انتظار کمبود محصول را نداریم، اما موجودی موجود در استرالیا به ما ایده‌ای از آنچه می‌توانیم در دیگر فروشگاه‌های اپل در سراسر جهان انتظار داشته باشیم، می‌دهد.

مک بوک ایر 15.3 اینچی از نظر طراحی و عملکرد تا حد زیادی با مدل 13.6 اینچی که در ژوئن گذشته عرضه شد یکسان است، اما به نمایشگر بزرگتر و سیستم صوتی شش بلندگوی جدید مجهز شده است. از همان تراشه‌های M2 استفاده می‌کند که در مک‌بوک ایر 13 اینچی 2022 معرفی شد و ظاهری مشابه دارد.

در مورد مک استودیو و مک پرو، هیچکدام به‌روزرسانی طراحی دریافت نکرده‌اند، اما دستگاه‌ها به تراشه جدید معرفی‌شده M2 Ultra مجهز هستند. ‌M2 Ultra در مقایسه با تراشه M1 Ultra تا 20 درصد عملکرد CPU سریع‌تری ارائه می‌دهد.

قیمت مک بوک ایر 15 اینچی از 1299 دلار شروع می شود، در حالی که قیمت مک استودیو برای نسخه پایه M2 Max از 2000 دلار و برای مدل پایه M2 Ultra از 4000 دلار شروع می شود. قیمت مک پرو از 6999 دلار شروع می شود و همه مدل ها با تراشه M2 Ultra عرضه می شوند.

پس از نیوزلند و استرالیا، فروش و تحویل مک های به روز شده به ترتیب در آسیا، اروپا و آمریکای شمالی آغاز خواهد شد. مکان‌های خرده‌فروشی اپل در زمان‌های عادی خود برای خریدهای حضوری و تحویل دستگاه‌های رزرو شده باز خواهند شد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا