بررسی تخصصی

دست به کار با 99 دلاری Nothing Ear Stick

هیچ چیزی که برای طیف وسیعی از دستگاه های ارزان قیمت مبتنی بر اندروید شناخته شده است، اخیراً با مجموعه جدیدی از هدفون های 99 دلاری “Ear Stick” عرضه شده است. ما برخی از هدفون های جدید را برداشتیم و فکر کردیم که آنها را بررسی کنیم تا ببینیم چگونه با ایرپادهای اپل مطابقت دارند.

هدفون های Nothing که به عنوان Nothing Ear (چوب) طراحی شده اند، طراحی نسبتاً منحصر به فردی دارند. به لطف محفظه شفاف، می‌توانید سخت‌افزار داخل ساقه را ببینید، کاری که Nothing با Nothing Phone همسان انجام داد.

هدفون های Nothing Ear Stick از نظر طراحی بیشتر به ایرپادهای نسل سوم شباهت دارند تا AirPods Pro و هیچ نوک سیلیکونی در آن وجود ندارد. در عوض، چیزی که Nothing می گوید یک طراحی ارگونومیک است، با هدفونی که مانند AirPods در قسمت بیرونی گوش قرار می گیرد. از نظر اندازه، هدفون های Nothing Ear Stick تقریباً به اندازه AirPods 3 هستند.

جای تعجب نیست که تناسب Ear Stick شبیه به AirPods است و ما متوجه شدیم که پوشیدن آنها راحت است. حرکات مبتنی بر فشار برای مکث/بازی، تعویض آهنگ‌ها و تغییر صدا وجود دارد، با گزینه‌های سفارشی‌سازی موجود در برنامه همراه.

صدا مناسب است و با تنظیمات EQ، هدفون های Ear Stick نمایه صدایی مشابه با ایرپادهای نسل سوم ارائه می دهند. یک درایور 12.6 میلی متری در داخل هدفون وجود دارد و با کمی تغییرات، باس بیشتر از ایرپادها قابل توجه است.

برخی از ویژگی‌های مشابه اپل در دسترس هستند، مانند تشخیص گوش برای پخش/مکث موسیقی و گزینه‌ای برای مکان‌یابی صدا زمانی که هدفون‌ها در جای خود قرار ندارند، به‌علاوه این برنامه از درصد باتری، سفارشی‌سازی ژست‌ها و تنظیمات صدا پشتیبانی می‌کند.

در حالی که خود هدفون های Ear Stick از نظر طراحی شبیه به ایرپادها هستند، اما هیچ چیز با کیس در جهت متفاوتی قرار نگرفت. یک محفظه لوله‌ای شکل شبیه رژ لب وجود دارد که هدفون‌های هدفون برای شارژ داخل آن قرار می‌گیرند. قاب USB-C را می‌توان پیچانده تا باز شود تا به هدفون‌ها برسد و 22 ساعت زمان پخش اضافه می‌کند.

هدفون Nothing Ear Stick را می توان با یک دستگاه iOS جفت کرد و به عنوان یک جایگزین AirPods برای علاقه مندان در دسترس است، اما ویژگی هایی مانند جفت شدن خودکار و تعویض سریع دستگاه در دسترس نخواهد بود، که همیشه هنگام استفاده از شخص ثالث یک نقطه ضعف است. هدفون با iPhone، iPad یا Mac.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا