بررسی تخصصی

به روز رسانی نرم افزار Polestar 2 موجی از ویژگی های جدید Apple CarPlay را به ارمغان می آورد

خودروساز سوئدی Polestar امروز اعلام کرد که به‌روزرسانی نرم‌افزاری را برای تمام خودروهای موجود Polestar 2 منتشر می‌کند تا ویژگی‌های جدید Apple CarPlay از جمله نقشه‌های تمام صفحه اپل در نمایشگر راننده را اضافه کند.

کارپلی پولستار 2
به نظر می رسد Polestar دومین خودروسازی است که از نمایش نقشه های اپل و اطلاعات ناوبری پیش بینی شده از CarPlay در نمایشگر درایورها پشتیبانی می کند. ب ام و اولین خودروسازی بود که در سال 2021 قابلیت کارپلی توسعه یافته را در رقیب خود یعنی بی ام و i4 در Polestar 2 قرار داد.

برخی از خودروهای دارای Apple CarPlay قبلاً دارای اطلاعات جهت‌گیری دور به نوبه محدودی هستند که از Apple Maps بر روی نمایشگر راننده تغذیه می‌شوند، اما ادغام کامل نقشه‌های اپل در دسته ابزار هنوز بسیار غیر معمول است.

به‌روزرسانی هوای P2.9 همچنین اطلاعات اضافی تلفن و رسانه را از Apple CarPlay به صفحه اصلی Polestar 2، پشتیبانی از مدیریت تماس‌های تلفنی در Apple ‌CarPlay با استفاده از دکمه‌های فرمان و نمایش تماس‌ها در راننده می‌آورد. نمایش دادن.

علاوه بر این، به‌روزرسانی شامل بهبودهایی در برنامه Polestar’s Range Assistant و معرفی یک برنامه یکپارچه YouTube است. تجربه جدید CarPlay و اپلیکیشن یوتیوب به صورت پیش‌فرض بر روی تمامی خودروهای تازه تولید شده نصب می‌شود.

Apple CarPlay در Polestar 2 فقط به صورت سیمی باقی می ماند و از CarPlay بی سیم پشتیبانی نمی کند. Polestar 2 همچنین از ویژگی‌های مسیریابی EV و یکپارچه‌سازی وضعیت شارژ اپل، همانطور که در Ford Mustang Mach E و Porsche Taycan ارائه شده است، پشتیبانی نمی‌کند.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا